Magamistoas märgatakse esimesena voodit – mis ongi magamistoas oma rolli täitev keskne ese. Seetõttu on loogiline, et just voodil olev voodipesu loob toas peamise meeleolu. Enne voodipesu valimist mõtle sellele, mis SULLE meeldib! Kas Sa oled kirju voodipesu austaja? Võib-olla valitsevad Sinu interjööris hoopis kujundid ja sümmeetria? Võimalik, et silmale ja hingele on rohkem meele järgi naturaalsed lahendused. Kahtlemata loevad seda teksti ka üsna paljud elegantse ja klassikalise stiili austajad. Olenemata sellest, millise stiili valid, leiad JYSKIST erineva suurusega, värviga ja erinevast materjalist mudeleid.

LOODUS SINU MAGAMISTOAS

Looduse austajatele on suurepärane valik erinevate loodusmustritega voodipesu: ilusate lehtede, lillede, puude ja isegi loomadega. JYSKIS ei ole seda tüüpi voodipesu pealetükkivalt erk või liigselt kirju, samal ajal kujutatakse kõike looduslikku ja elavat, mis on igapäevaselt meie ümber.

OLIVIA

PERNILLE

ASTRID

SILME EES KIRJU

Kui magamistoas on puudu värvidest ja loovusest, too need sisse kirju mustriga voodipesu abil. Erksad ornamendid, abstraktsed elemendid ja erinevat värvi ronitaimed. See on ainult osa värvide kirevusest, mis on JYSKI sortimendis. Siit leiad nii värve kui mustreid, mis sobivad igale loovale hingele.

ELLEN

CLARA

CHRISTEL

ABSTRAKTSED KUJUNDID

Korra austajad, kelles on ka loovuse vaimu, oskavad hinnata kujundeid ja elemente, mida on kindlas järjestuses ja paigutuses kujutatud kodu erinevatel esemetel, sealhulgas voodipesul. Kolmnurgad, ruudud, täpid – vali kujund, mis Sind kõnetab, sest JYSK pakub tooteid väga erinevale maitsele.

AGNETHA

VERA

CRISTA

KLASSIKALINE ELEGANTS

Kui elus on olemas mõni muutumatu väärtus, siis on see kindlasti elegants. Selline suhtumine on ka JYSKIL – meie tootevalikus ei ole elegantsest disainist puudust. Seda ka voodipesu sortimendis – siit leiad elegantseid ja tugevaid värve ja disaine, kartmata tumedaid toone. Nõudlikuim klient hindab kahtlemata KRONBORG®-i kaubamärgi väärtust, mis on kindlalt üks kvaliteetseimatest kaubamärkidest tekstiiltoodete turul.

NELL

SIRI

NOVA