VANEMATELE  

Oleme harjunud sellega, et tavaliselt on vanemad need, kes muretsevad meile kõikideks pühadeks suurimad kingitused. Miks mitte aga nendel pühadel vahetada rollid ja näidata oma vanematele, kui väga sa neist hoolid. Need võivad olla kingitused, mis lihtsustavad elu või muudavad selle mugavamaks, nagu näiteks uus suletekk mõnusaks uneks. Samuti mängib meie elus suurt rolli padi, seda eriti siis, kui saame vanemaks. Anatoomilised padjad tagavad stabiilse ja mugava asendi kogu öö jooksul. Veidi väiksemad, kuid sama meeldivad kingitused on midagi rohkem dekoratiivset, näiteks erilise disainiga vaas või maitsekas laelamp, mis värskendab harjumuspärast eluruumi.

VANAVANEMATELE

Nagu vanemad, püüavad ka vanavanemad alati tagada, et meie, lapselapsed, saaksime pühadeks head ja paremat. Seetõttu pinguta ka sina ja kingi vanavanematele midagi eriti läbimõeldut. Kui soovid teha nendele ühise kingituse, mõtle samuti igapäevaelu lihtsustamisele. Võib-olla uus diivan või kaks tugitooli on see, millest sinu sugulased kõige rohkem puudust tunnevad? Eraldi kingituste puhul soovitame aga arvestada vanavanemate huvidega. Vanaema, kes on parem kokk kui kõik teised, hindab kindlasti uut köögitarvikute komplekti, millele võib lisada ka mõne retseptiraamatu. Raamatuid lugeda armastava vanaisa igapäevaelu muudab mugavamaks mõni tumba, mida ta saab kasutada nii hoiupaigana kui ka jalatoena. Ka soe pleed või seinakell on igas kodus küllalt kasulikud kaaslased.

ÕDEDELE VÕI VENDADELE

Sina oled see inimene, kes tunneb oma õde või venda kõige paremini, seetõttu kasuta neid teadmisi ka neile kingituste ostmiseks. Erinevaid hobisid aitavad arendada nendeks sobivad tarvikud: molbert või lõuend maalimiseks, arvutitool videomängudeks, korvid loominguliseks käsitööks, säilitusnõud ja kandikud toiduvalmistamiseks. Võimalusi on palju. Väikestele õdedele ja vendadele, kes on just alustanud iseseisvat elu oma uues kodus, võib abiks olla midagi kodu kujundamiseks: maitsekas seinakaunistus, soojade pleedide ja patjade komplekt või uus vaiptühja pinna täitmiseks.

NÕBUDELE

Kui sa mõnda kaugemat sugulast nii hästi ei tunne, kuid soovid talle samuti midagi kinkida, arvesta ühe põhimõttega: mida sa ise sooviksid saada? Peamine on kinkida midagi funktsionaalset, tagamaks, et saaja hindab ja ka kasutab seda kingitust. Näiteks eri suurusega korvid puu- ja köögiviljade jaoks. Samuti vaas  või lillepott alusel koos elavate lillede või taimedega. Ning loomulikult alati vajalikud vannitoatarvikud nagu uued rätikud, korvid või kastid esemete organiseerimiseks või pehme hommikumantel ja sussid.

LASTELE

Nii koolieelikud kui ka kooliealised lapsed hindavad seda, kui kingituseks on nende lemmiktegelane multifilmist või filmist. Seda saab ellu viia sobiva voodipesusoetamisega. Kui sa ei ole kujunduse temaatikas kindel, vali mõni neutraalsema kujundusega värviline või loomakujutistega voodipesu, millele on lisatud ka sobiv padi. Ja kui tundub, et sellest ei piisa, siis on armas mänguasi õige täiendus.