Magus uni vanematele

Lemmikpadjad ja -tekid kipuvad järk-järgult oma parimaid omadusi kaotama, kuid sageli jätkame nende kasutamist, sest nad on meiega nii kaua koos olnud. Kui ka Sinu vanemad pole oma magamistoa värskendamist veel ette võtnud, aita neil seda teha läbimõeldud kingitusega – tekkide ja patjade komplektiga. Kui teised sugulased küsivad, mida Su vanemad pühadeks soovivad, räägi neile oma ideest ja tee ettepanek kinkida sobiv voodipesu.  

Ainult kõige parem vanavanematele

Kuigi talved ei tundu nii külmad kui varem, on miinuskraadid peaaegu märkamatult kohale jõudnud ja seda on eriti hommikuti kodus tunda. Seetõttu osta vanavanematele pehmed hommikumantlid, millesse saab ennast sisse mässida ja rahulikult hommikukohvi nautida. Eriti hea kingituse saab hommikumantli ja uute vannitoarätikute komplektiga. Meil pole kahtlust, et viimasel ajal on kõik õppinud valmistama päris maitsvaid roogasid, kuid olgem ausad – esikoht toiduvalmistamises kuulub enamasti vanavanematele. Seetõttu kingi pidulikke köögitekstiile, et iga maitsvat rooga saaks serveerida mõnusas pidulikus meeleolus.

Ühised mugavad talveõhtud

Kui mõtled oma partnerile mõeldud kingituse peale, alusta ühise ajaveetmise täiustamisest, sest see kuluks ära teile mõlemale. Jõuluteemaline soe pleed ning eriti pehme ja armas dekoratiivpadi võimaldavad teil mõlemal õhtuti teleri ees või mõnda lauamängu mängides ühiseid mälestusi luua.

Sõbrad on alati kulda väärt

Kas mäletad neid aegu, mil küünlaid peeti kingitusteks, mida kingiti edasi? Suurepärane uudis – enam ei ole see üldse nii! Kui küsid sõpradelt, mida nad kingituseks soovivad, kuuled enamasti, et lõhnaküünlad kuluks alati ära, vaatamata sellele, mida teised ütlevad. Ja tegelikult nii see ongi, sest kes ei naudiks pärast pikka tööpäeva meeldivat ja rahustavat aroomi ning küünlaleeki? Sobivaks kingituseks on ka dekoratiivsed elemendid, mis tuletavad meelde ühiseid huve või näitavad, kui hästi oma sõpru tunned.