Kolm jõulustiili sel aastal

Aasta ilusaim aeg läheneb valguse kiirusel. Kui mõned on juba asunud otsima jõuluks dekoratsioone, siis mõned otsivad alles inspiratsiooni selleks. Oleme välja toonud kolm erinevat stiili JYSKi valikust sel aastal: valged jõulud, klassikaline punane ja kuldne. Vaata ja leia inspiratsiooni loomaks täiuslik interjöör jõuluks!

1. Valged jõulud – rahulik elegants

Valge on lumevärv. Sümboliseerides puhtust, ausust ja uusi algusi – vastavalt aastaajale. Samuti on see populaarne valik Skandinaavia stiili austajatele. Armastame valgeid dekoratiivpatjasidfotoraameküünlaid ja kõiki teisi tooteid, mida tuua oma interjööri jõuludeks või alatiseks. Valget on kombineeritud ka klaasi ja hõbedase tooniga jõulukuulidel, pärgadel ning küünlajalgadel.

2. Klassikaline punane – traditsioonilised dekoratsioonid

Jõuluvana on võibolla peamine põhjus, miks paljud seostavad punast värvi jõuludega. Kui soovid luua traditsioonilistes toonides interjööri, on punane just see õige värv. Punased jõulukuulid, pärjad, küünlad ja pakkepaberid, loovad imelise kontrasti rohelise jõulukuusega. Kiireim viis jõuda pühade meeleollu, on muuta oma igapäevane pleed ja dekoratiivpadjad või toolipadjad.

3. Kuldne - imedeaeg

Sädelus ja maalähedased pruunid toonid toovad luksuslikku ja modernset stiili sinu koju. Ei ole vaja palju, et luua sellist interjööri – piisab vaid mõnest elemendist neis toonides (kuldne, pruun, beez). Puidust mööbel ja säravad metalsed aksessuaarid aitavad kaasa, et luua parim kuldne jõulustiil.
Lõppude lõpuks, ei ole vahet millise stiili valid, kuna kõik need loovad suurepärase jõulu meeleolu sinu kodus. Rõõm olla koos oma lähedastega, üksteisest hoolimine ja pühade meelolu, toob veel ekstra hubasust ja sära sinu koju.