Olgu tegemist vannitoaga korteris või külaliste vannitoaga eramus, kollektsioon NORDIC MOOD sobib igasse ruumi. Selle kollektsiooni tooted on praktilised ja väikesemõõdulised, tänu millele sobivad need mistahes suurusega vannituppa. Ühtlasi on nende toodete abil ruumis võimalik saavutada elav ja meeldiv õhkkond.

ÕRNAD VÄRVID KIRJUL ALUSEL

Seebidosaatorist, hambaharjatopsist ja WC-poti harjast koosnev kollektsioon BOLIDEN on valmistatud helebeežist dolomiidist. Tarvikud sobivad ka väikese suurusega valamutele ning nende disain lisab vannitoale minimalistlikku välimust. Kollektsiooni toodetega sobivad suurepäraselt kokku kirjud alused HARADS – valikus on kaks erinevat vormi. Nendel kujutatud lillemuster täiendab rahulikke toone elegantselt ja maitsekalt.

HOOAJA KOMBINATSIOON: PUIT JA KLAAS

ARDALA tarvikud on maalähedastes toonides. Mangopuidust valmistatud hoiukarp ja seebialus sobivad eriti hästi suurematesse vannitubadesse, kus on juba puidust riiulid käterätikutele või kosmeetikale. Puidule kontrastiks, kuid samal ajal sellega kokku sobituv, on klaas. Seega on kollektsiooni ESSVIK hambaharjatops ja seebidosaator hea valik mõlema kollektsiooni ühendamiseks.

HOIUSTAMINE PUNUTUD KORVIDES

Kui vannitoas ruumi napib, kasuta ära seinapindu. Riputatavate korvide komplekt OPE sisaldab kahe erineva suurusega korvi, kuhu saab panna esemeid, mis jäävad alati jalgu. Neid okaspuidust korve täiendab hästi punutud korvide kollektsioon VEGBY – omapärane WC-paberi hoidja, mida saab samal ajal kasutada ka hoiukorvina, ning punutud korv, mis täidab prügikasti või lihtsalt hoiustamise funktsiooni.

PRAKTILINE ASJADE KAASASKANDMINE

Vannitoas asuvad sageli tarvikud, mida kasutame ka mujal. Seetõttu on oluline, et mitut asja oleks mugav koos kanda. Selleks on kindlasti hea lahendus VICKLEBY käepidemega hoiukast – värvivalikus on hall ja roheline. Metallkarbil on neli lahtrit, mis lihtsustavad erinevate esemete paigutamist ja nende kiiret leidmist vastavalt tegevusele. Kastile kinnitatud puidust käepide võimaldab esemeid kergesti ja mugavalt viia sinna, kuhu vaja.