Magamistuba on sageli koht, kus me mitte ainult ei maga, vaid ka hoiame oma isiklikke asju. Erinevad hoiustamislahendused nagu karbid, korvid või riiulid lihtsustavad korra loomist sinu ruumis ning vabastavad võib-olla isegi ruumi uutele asjadele, mida soovid hoida endale lähemal. Kui kõik on omal kohal, tunned magamistoas rahulikku õhustikku, mis võimaldab muretult puhata. Vaata, milliseid lahendusi pakume neile, kes veel otsivad korda oma magamistoas. 

KASUTA RUUMI TÕHUSALT – KA VOODI VÕI KAPI ALL

Sõltuvalt mööbli kõrgusest on võimalik voodi või kapi alla tõhusalt paigutada erinevaid suuremaid esemeid nagu näiteks jalatseid ja jopesid. Need saab asetada voodi- või kapialuse mõõtudele vastavatesse plastkarpidesse. Muide, kui valid ratastega karbid, on esemetele juurdepääs veelgi lihtsam.

"PRO BOX" hoiukast

"ALICE" hoiukast

"BASIC" hoiukast

KORRA ABC SINU RIIDEKAPIS JA RAAMATURIIULIS

Enamik hoiab oma riideid ja jalatseid magamistoa riidekapis ning väga võimalik, et palju rohkem muid asju ka oma riiulil. Kui tihti avame kapiuksi või vaatame riiulit, et järjekordselt leida vaba ruumi mõne kasutamata asja jaoks? Üks võimalustest lisaruumi loomiseks kapis ja riiulil on osa asju korvidesse või karpidesse asetada. Sel moel on kapi sisu ka organiseeritud ja läbimõeldud. 

"EJNO" korv

"AGNE" korv

"ARE" korv

MULTIFUNKTSIONAALNE MÖÖBEL

Pikka aega populaarne skandinaavialik praktilisus võib tulla kasutusele ka mööbliesemete puhul. Hoiukastiga tumba või pink on kaks ühes kujunduslik ilus element magamistoa interjööris, samuti lihtsalt ligipääsetav koht, kus hoida lemmikasju ja pisiesemeid. Mõtle ka funktsionaalsusele. Näiteks kui ostad suuremat mööblit nagu riidekapi siis võiks olla võimalik sinna valida ka sisseehitatud lisasahtleid.

"GISLEV" tumba

"VANDSTED" jalatsikapp

"TAMHOLT" öökapp