Tõde on selline, et kõige õigem kodutunne algab voodist. Seetõttu on eriti oluline, et tekk ja padi suudaksid Su voodis täita kõiki vajalikke funktsioone ning Sulle meeldiva voodipesuga kaetuna näeksid välja ilusad ja kutsuvad. Vaata, milliseid näpunäiteid leiad uuest tekkide, patjade ja voodipesu kataloogist!

KUIDAS VALIDA ÕIGET TEKKI? 

Meie laiuskraadidel on iseloomulikud ilmastikuolude järsud muutused, mis on sageli tuntavad ka kodus. See mõjutab loomulikult ka meie und – ühel on üha sagedamini palav, teistel aga läheb magamise ajal vaja lisatekki. Et mitte mõelda sellele keset ööd ja tagada rahulik uni kogu öö jooksul, soovitame tutvuda JYSKi tootevalikus olemasolevate tekkide täidiste ja tüüpidega ning nende omadustega. Naturaalse täidisega tekkide koostis võib sisaldada udusulgi, sulgi, villa, looduslikku kiudu, siidi või puuvilla. Sünteetilise täidisega tekkide koostises domineerib polüester või muude materjalide kombinatsioonid sellega. Leia see, mis sulle kõige rohkem meeldib, ja osta tekk parimaks uneks!

Tekk FONDSBU COOL

Tekk BAGN WARM

Tekk HØIE UNIQUE

KUIDAS VALIDA ÕIGET PATJA?

Padjad, nagu ka tekid on kahte tüüpi täidisega – naturaalse või sünteetilisega. Kui oled valinud naturaalse täidisega padja, on järgmine oluline valik täidise tüüp. JYSKi tootevalikus on eri tüüpi udusuled ja suled ning nende kombinatsioonid – jääb üle vaid valida endale sobivaim. Sünteetiline täidis koosneb tavaliselt polüesterkiududest, mis on valmistatud nii, et jäljendada loodusliku täidise omadusi. Need on valdavalt elastsemad kui naturaalse täidisega tooted ning kergemad ja õhulisemad, mis omakorda aitab neil saavutada algset kohevat kuju pärast nende peal magamist.

Padi ROYAL SILVER

Padi FALKETIND

Padi NOTODDEN

KUIDAS VALIDA ÕIGET VOODIPESU?

Magamistoas märgatakse esimesena voodit – mis ongi magamistoas oma rolli täitev keskne ese. Ning voodipesu sellel loob ruumi esmamulje. Enne voodipesu valimist mõtle sellele, mis SULLE meeldib! Kas Sa oled kirju voodipesu austaja? Võib-olla valitsevad Sinu interjööris hoopis kujundid ja sümmeetria? Võimalik, et silmale ja hingele on rohkem meele järgi naturaalsed lahendused. Olenemata sellest, millise stiili valid, leiad JYSKist erineva suurusega, värviga ja erinevast materjalist mudeleid.

Voodipesu GERD

Voodipesu SUSSI

Voodipesu BARBO