Inimesi võib kahtlemata jagada kahte rühma: ühed, kes ostavad kingitusi varakult, ja teised, kes teevad seda viimasel hetkel. Kuid vaatamata sellele, millal Sa kingitusi ostad, kulub alati ära abi ideede saamisel. Seetõttu alustame kingiideede juhiste sarja, et keegi ei jääks pühade ajal kingist ilma. Esimesest artikliseeriast ammuta inspiratsiooni temaatiliste kinkekomplektide loomiseks, arvestades kingisaaja iseloomu ja huve!

KOMPLEKT 1: VANNIRITUAALIDE NAUTIJALE

Aina rohkem teadvustame endale, kui palju asju saab tegelikult korduskasutada, selle asemel et neid iga kord uues pakendis osta. Kui Sinu lähedaste seas on inimene, kes seda põhimõtet toetab, siis miks mitte kinkida talle vannitoatarvikute komplekt? See toimib funktsionaalse ja ökoloogilise lahendusena igapäevaste toodete kasutamisel, kusjuures kui lisada komplektile rätik, on lahendatud ka pakendamise küsimus! Mitu kärbest ühe hoobiga.

KOMPLEKT 2: KÖÖGIVIRTUOOSILE

Sel hooajal on JYSKi olemasolevat köögitarvete valikut täiendatud enneolematute kujundustega, mille aluseks on tõeliselt skandinaavialik disain ja funktsionaalsus üheskoos. Kui Sa tunned kedagi, kes oskab eimillestki restoraniväärilist rooga valmistada, siis pane kokku erinevate käepäraste köögitarvete komplekt. Lõikelaud, rätikukomplekt, suured kausid ja säilitusnõud on toiduvalmistamisel suurepärased abilised. Samuti hindab iga gurmaan toidu serveerimiseks uut nõude ja serveerimistarvete komplekti.

KOMPLEKT 3: TAIMEKASVATUSE MEISTRILE

Need õnnelikud inimesed, kes on rohenäpud ja suudavad elustada isegi kõige lootusetumas seisus toataime, hoolitsevad alati inimesele kõige tähtsama, looduse eest. Seetõttu tuleb neid toetada sajaga ja aidata muuta nende kodu veel rohelisemaks, kinkides näiteks kauni vaasi lõikelilledele või lillepotikomplekti toataimedele. Eriti hinnatud on lillepott alusel, sest taimearmastajatel on sageli riiulid juba tavaliste lillepottidega täidetud, seega on põrand kasutamata võimalus. Ära unusta kingitusele lisada ka mõnda praktilist tarvikut taimede hooldamiseks, näiteks väike tööriist istutamiseks või kindad.