Uus kollektsioon Nordic Mood toob koju uusi värve, andes samal ajal lootust tulevikuks. Pastellroosa on värv, mis suudab värskendada ja muuta õrnemaks iga sisekujunduse. Seda värvi hinnatakse eriti siis, kui lõpeb aasta pimedaim periood ja hakatakse valmistuma valgusküllaseks kevadeks.

ROOSA VÄRVI PALETT TEKSTIILIDES

Seda värvi kasutatakse edukalt tekstiiltoodetes – vaid paari roosa dekoratiivpadja või mõne pleedi lisamine elutuppa loob täiesti uue õhkkonna. SANDFIOLi pleed annab õrna varjundi, erksamate toonide austajatele soovitame aga pehmet diivanipatja TAKS või elegantset mudelit KUGLEASK. Roosat värvi saad tuua ka oma magamistuppa, valides roosat tooni voodipesu või voodikatte, näiteks omavahel kokkusobiva ENGBLOMME padja ja voodikatte.

MÄNG TEISTE VÄRVIDEGA

Veel üks pastellroosa eelis on see, et seda saab kombineerida peaaegu kõigi teiste toonidega, eriti erksamatega. Eriti peente kombinatsioonide austajatele pakume loomingulist vaasimudelit ESKIL, mis on erinevat värvi laikudega ja meenutab visuaalselt kristallvaasi. Veidi lihtsama, kuid sama õnnestunud värvikombinatsiooniga on ka kandik HUBERT. Kui otsid midagi vähem kontrastset, mis sulanduks rohkem üldinterjööri, värskenda söögilaua ümbrust sametist ja heledate puidust jalgadega toolidega KASTRUP. Sama õrnu värvimänge pakub ka uus voodipesu, näiteks maitsekas voodipesukomplekt AMALIE.

DEKORATIIVNE ROOSA

Miks mitte panna vaarikajogurt sama värvi kaussi TORSTEN? Valgusmängu tekitamiseks pane küünal läbipaistvasse küünlahoidikusse JOEL. Võib-olla tahaksid tuua roosat tooni ka oma vannitoa interjööri? Sel juhul vali matid tarvikud TILLBERGA. Ja kellele ei meeldiks täiesti ebatavaline aktsent interjööris, nagu punutud tumba NEBLE elutoa keskel?