Kui väljas on soe, ei taha meist keegi eriti siseruumides aega veeta. Selle asemel tahame võimalikult palju õues viibida ja värsket suveõhku nautida. Sealhulgas ka väljas süüa. Sellepärast näeme üha enam trendi „tuua siseruumid õue“. Mida see tähendab? Lihtsalt öeldes, kui sisustad oma õueala - aeda, terrassi või rõdu - mõtle sellele, kuidas sisustaksid söögituba kodus ja korda sama õues. Piisavalt suure pinnaga söögilaud kõigile pereliikmetele, mugavad toolid ja loomulikult nõud.

SÖÖGILAUAD

Õueala söögilauda valides tee kõigepealt kindlaks, mitu sööjat selle äärde igapäevaselt tuleb. Seejärel võid mõelda laua kujundusele, värvile ja eelkõige materjalile. JYSKi sortimendis on naturaalsest puidust, tehispuidust ja metallist moodsaid Skandinaavia disainiga mudeleid. Need kolm materjali on meie aiamööbli kategoorias kõige nõutumad ning igaühel neist on oma eelised. Näiteks tehispuidust või metallist mööbel on igasuguste ilmastikutingimuste suhtes vastupidavam ning seda on lihtne hooldada. Samas on naturaalne puit jätkusuutlik materjal, mis kestab kaua ning sobib ka siseruumidesse.

PUIDUST 

ELLEKILDE

YTTRUP

RAMTEN

KUNSTPUIDUST

MADDERUP

RANGSTRUP

FAUSING

METALLIST

ANDRE

LARVIK

BRAVA

TOOLID

Õueala toolide valikul on kõige olulisem nende sobivus valitud lauaga. Puhketoolid sobivad paremini lauast eemale, kõrged toolid on aga just õiged, et laua taga istudes ja süües oleks võimalikult mugav. JYSKi sortimendis on toolide valik mitmekesine nii disaini kui materjalide poolest. Kui sinu aias või terrassil on vähe ruumi, soovitame valida klapptoolid, mille saad pärast lõunasööki kompaktselt nurka panna. Kui soovid, et mööbel oleks õues kogu aeg, vali vastupidavamad toolimudelid, näiteks polürotangist või plastist.

FASTRUP

GUDHJEM

SANDVED

HAJSTRUP

NAGELSTI

KAMSTRUP

AIDT

FJELLERUP

JEKSEN

TARVIKUD

Kui rääkida sööginõudest, siis on palju võimalusi. Nõusid ei pea valima spetsiaalselt õue jaoks, sest praktiliselt kõik nõud sobivad igasse keskkonda, kui neid kasutatakse einestamiseks. Kui soovid siiski midagi muuta, too oma suvisesse einestamisse rohkem värvi eri värvi ja mustriga nõudega! Ära karda kombineerida erinevaid värve, sest õues näeb kõik ilus ja suvine välja. Aseta nõude keskele erk vaas, kuhu panna hooaja lilled ja muuda iga suvine eine eriliseks!

SIMON

RINGDUE

JO

FREDERIK

FERDUS

ANDERS

TURE

CHRIS

KJELL

MILLEGA ARVESTADA?

Kuna meie ilmad on muutlikud ka suvel, on kõige parem valida selline mööbel, mille saad vajadusel lihtsalt tuppa tuua. Tänu sortimendi mitmekesisusele valivad inimesed sageli oma elutoa sisustuseks aiamööbli. Arvesta ka sellega, et õhtusöögi ajal on juba pimedam, seega paar laternat ja lambiketid õues söögiala ümber on kasulikud aksessuaarid.