MIKS PEAKSID VALIMA POLÜROTANGIST MÖÖBLI?

Neile, kes ei tea, mis materjal polürotang on, siis tegemist kunstliku rotangiga, mis koosneb peamiselt polüetüleenist, mis on väga tuntud plastik. Kuigi looduslik rotang kasvab väga kiiresti, siis on tänapäeval üha populaarsem kasutada kunstlikku materjali mööbli valmistamiseks. Rotang on aiamööbli turul materjalina domineerinud juba aastaid ja seda peetakse tõeliseks väärtuseks, sest kestab kaua. See on elegantne, vastupidav materjal, mis näeb hea välja kõikjal, muutes aia tervitatavaks ja hubaseks.

MOODUL MOODULI HAAVAL

Viimaste aastate jooksul on mööblitööstuses suurt populaarsust kogunud moodul-tüüpi mööbel. Sellise suundumusega on aiamööblikomplekt BASTRUP, mis koosneb kolmest erinevast moodulitüübist: nurga-, kesk- ja ääreosad. Diivani mooduleid saab soetada erinevates kombinatsioonides ja neid on lihtne paigutada nii, nagu endale meeldib! Kõik on Sinu enda kätes!

KAUG-IDA STIIL

Rotang on aiamööbli turul materjalina domineerinud juba aastaid ja seda peetakse tõeliseks väärtuseks, sest kestab kaua. See on elegantne, vastupidav materjal, mis näeb hea välja kõikjal, muutes aia tervitatavaks ja hubaseks. Pealegi annab see kohe erilise puhkuse tunde, kuna muudab Sinu õueala sarnaseks mõnele troopilisele piirkonnale. Polürotangile omased jooned tulevad kõige paremini esile ühel populaarsemal suvemööbli komplektil JYSKis - MORA. Toode on saadaval nii heledas kui ka tumedas toonis.

REGULEERITAVA SUURUSE JA KÕRGUSEGA

Sellist tüüpi mööbel sobib suurepäraselt suurte kokkusaamiste või pidude korraldamiseks, sest diivanid on tavaliselt üsna avarad ja neid saab kombineerida paljude toolidega. Väiksematele pindadele on väga heaks lahenduseks modernsed GJERLEV või ILDERHUSE toolid ja pingid. Lisaks saad valida, kas väikese laua, kus perega hommikueinet nautida või hoopis suure laua, kus on ka koht päikesevarjule.