Kui soovid, et ka kõige külmematel päevadel oleks soe, on väga oluline, millisest materjalist teki, voodipesu või vaiba sa valid. Kangas, mis soojendab sind kõige paremini, peaks olema paks, raske ja kohev. Mida paksem ja õhulisem on kangas, seda rohkem sooja see annab. Sinu kehasoojus soojendab sulle kõige lähemal asuvat õhku – seega paks ja õhuline fliispleed või villane vaip säilitavad seda soojust endas, hoides sind soojana.

OLE SOOJAS KOHEVA PLEEDIGA
Ostes oma koju mis tahes tüüpi tekstiili, otsi pehmet ja kohevat materjali. Diivanil olev fliispleed aitab sul saada selle hubase ja sooja tunde, mida igaüks meist sügis- ja talvekuudel otsib.
SÄTI END MUGAVALT TOOLIPADJALE
Kui sinu kodus on puidust või plastist toolid, tundub istumine neil esmapilgul üsna külm. Kunstkarusnahast või kohevast puuvilla-polüestri segust valmistatud toolipadjad on palju soojem ja mugavam lahendus.
VAIP HOIAB KINNI PÕRANDALT TULEVA KÜLMA
Vaipadel on isoleerivad omadused, mis takistavad külma tõusmist põrandalt ja edasist levikut ruumis. Kõige soojemalt mõjub jalgadele ja kogu ruumile villane või pika paksu karvaga vaip.