Sõltumata sellest, millist tööd sa kodus teed, suurendab töökoha õige sisseseadmine töö tõhusust ja parandab üldist enesetunnet. Kuigi laud ja tool on iga arvutiga tehtava töö juures kõige tähtsamad, on palju erinevaid nüansse, mida eri elualade esindajad peaksid selle mööbli juures silmas pidama. Tutvu JYSKI mitmekesise kontorimööbli valikuga, et võiksid seada endale sisse kõige paremini sobiva töökoha!

LOOVA TÖÖ JAOKS

Loov töö nõuab loovat töökeskkonda. Seda võib saavutada eri viisidel – värvide, dekoratiivsete elementide või eriliste vormidega. Loovhinged on sageli kaootilised, seetõttu soovitame osta võimalikult suure pinnaga laua, et kõik vajalik oleks käepärast. Mõtle ka töölauda ümbritsevale ruumile – pane seinale mitmesuguseid fotoraame, mis annavad inspiratsiooni, või teadetetahvel, millele võid kinnitada tööülesannete loendi, samuti mõni isiklik foto. Väikeseid asju säilita värvilistes karpides, mille abil on lihtsam korda hoida.

Kirjutuslaud MARKSKEL

Kontoritool KOKKEDAL

Riiul HERNING

Kirjutuslaud VANDSTED

Kontoritool HVIDOVRE

Teadetetahvel STOUBY

Kirjutuslaud TAMHOLT

Kontoritool REERSLEV

Prügikast ALBIN

RUTIINSE TÖÖ JAOKS

Dokumentidega töötamiseks või andmete sisestamiseks on vaja ergonoomilist „tööjaama“. Alusta õige tooli valimisest, sest sellel veedad sa palju aega. Soovitame eelistada selliseid toole, millel saab lisaks kõrgusele reguleerida ka selja- ja käetugesid. Sellist tooli saab maksimaalselt kohandada individuaalsetele vajadustele ja mugavaks muuta. Kirjutuslaua valimisel on aga parim reguleeritava kõrgusega laud – selle võid seada parajale kõrgusele nii istudes kui ka seistes töötamiseks. Seistes töötamine on juba mõnda aega populaarsust kogunud, sest selline asendite vahetamine võimaldab kehal piisavalt puhata, mis mõjutab omakorda ka vaimset võimekust. Ära unusta ka kohta oluliste dokumentide hoidmiseks – parim lahendus on eraldi sahtlikapp, mille saad mugavalt paigutada vastavalt oma soovile.

Kirjutuslaud LIMFJORDEN

Kontoritool KASTBJERG

Riiul MOSBJERG

Kirjutuslaud SLANGERUP

Kontoritool RAZER Z TYPE

Vaip SANDELTRE

Kirjutuslaud LANGAGER

Kontoritool SNEDSTED

Laulamp ISAK

OSALISE TÖÖAJA JAOKS

Kui sa teed kodus arvuti juures osalise tööajaga tööd või oled vabakutseline, siis on oluline, et sinu töökoht ei võtaks ära liiga palju ruumi ega jääks ette väljaspool tööaega. Näiteks lühiajaliseks arvuti ees istumiseks või dokumentidega töötamiseks võid osta söögilaua tooli – pakume mitmesuguseid mugavaid toole, millel on mõnus istuda ka pikemalt. Vali väikese laiuse ja pikkusega laud ning paiguta see mõne vaba seina äärde. Võid seda kasutada ka raamatute või toataimede hoidmiseks. Hea lahendus lühiajaliseks töötamiseks on ka kaasaskantav kokkupandav arvutilaud, mida saab hõlpsalt kaasas kanda ja igal pool kasutada.

Kirjutuslaud EGELEV

Kontoritool REERSLEV

Pildiraam TORD

Kirjutuslaud VANDSTED

Kontoritool ARNBORG

Korv ARE

Kirjutuslaud TRAPPEDAL

Kontoritool DALMOSE

Laulamp JULIUS