Kui meil hakkab kodus hoiukohtadest puudu jääma, hakkame asju sageli ühest toast teise tassima ning päris varsti valitseb kodus segadus. Kuid vaid mõne tõhusa võttega on võimalik hoida kodu korras kogu aeg. Lõppude lõpuks tunneme end korras ja puhtas kodus emotsionaalselt paremini.

AINULT 30 MINUTIT NÄDALAS

Esimene kodu koristamine võtab rohkem aega, kuid pärast piisab vaid paarist minutist, kui koristad regulaarsete ajavahemike tagant. Need võivad olla nädalas vaid 30 minutit, mille jooksul jalutad mõõda tube ja korjad korvi või karpi esemeid, mis on vales kohas. Seejärel korda seda ringkäiku ja pane korvi asetatud esemed oma kohtadele.

Korv MARINUS

Korv THERMAN

Korv GUDMAND

KASUTA MULTIFUNKTSIONAALSET MÖÖBLIT

Ei ole midagi paremat, kui hoiukoht, mis ei võta toas lisaruumi. See võib näiteks olla hoiukastiga voodi – olenevalt voodi suurusest saad kasti paigutada asju, mida kasutad harvemini, näiteks hooajatekid või padjad. Samuti saad lisaruumi luua lahtikäiva diivani, riiulitega diivanilaua või hoiukastiga tumba abil.

Kohvilaud TRAPPEDAL

Voodiraam LINTRUP

Tumba GISLEV

PÖÖRA TÄHELEPANU RIIDEKAPILE

Enamik inimesi hoiab oma riideid ja jalatseid magamistoa riidekapis ning väga võimalik, et palju rohkem muid asju ka oma riiulil. Kui tihti avame kapiuksi või vaatame riiulit, et järjekordselt leida vaba ruumi mõne kasutamata asja jaoks? Üks võimalustest lisaruumi loomiseks kapis ja riiulil on osa asju korvidesse või karpidesse asetada. Sel moel on kapi sisu ka organiseeritud ja läbimõeldud.

Korv AGNE

Korv EJNO

Hoiukast BASIC BOX

KASUTA VABA RUUMI TÕHUSALT

Sõltuvalt mööbli kõrgusest on võimalik voodi või kapi alla tõhusalt paigutada erinevaid suuremaid esemeid nagu näiteks jalatseid ja jopesid. Need saab asetada voodi- või kapialuse mõõtudele vastavatesse plastkarpidesse. Muide, kui valid ratastega karbid, on esemetele juurdepääs veelgi lihtsam.

Korv BRAGE

Hoiukast BASIC BOX

Hoiukorv ALVIN