OLE VALMIS PUHKUSEKS JÄRVE, JÕE VÕI MERE ÄÄRES!

Kui eesolevaks nädalavahetuseks lubatakse päikest ja sooja, kasuta võimalust ja plaani suurepärane puhkus vee ääres! Mugavuse tagamiseks kogu päeva ja võimalik, et ka õhtu vältel, vajad õiget varustust. Kogusime kokku kõige vajalikumad suvetarvikud ja praktilisemad lahendused, et sinu päev vee ääres oleks mugav ja muretu.

ESEMETE KAASAVÕTMINE

Selleks, et kaasa võetud söögid ja joogid oleksid värsked ja jahedad vali külmakott või jääkast. Ülejäänud esemete, näiteks rätikute, pleedide ja päikesekreemi jaoks sobib mahukas kott või sangadega korv. Kui kavatsed nõusid kaasa võtta, mähi need löökide eest kaitsmiseks rätikute sisse.

HUMLA MUNK ALVAR

PUHKEALA SISUSTAMINE

Olenemata sellest, kas kavatsed päevitada, ujuda või lihtsalt värskes õhus puhata, võta kindlasti kaasa sobiv rätik või kerge tekk. Näiteks tepitud tekk on täiuslik lahendus jaheda või tuulise päeva korral. Kui lähed randa suurema seltskonnaga, võta kaasa mitu mugavalt kaasaskantavat piknikupleedi.

SEGERSTA STETINDEN SPURV

MUGAVUSE TAGAMINE

Kui soovid aega veeta vee lähedal ja vältida otsest päikest, võta kaasa päikesevari! Mugavust täiendab ka kokkupandav lamamistool või piknikutool, mida saab hõlpsasti viia valitud puhkekohta. Lisamugavuseks võta kaasa paar väikest toolipatja.

AGGER VARBERG HEEDENGE