Parim tekstiilivalik Sinu koju

Kodutekstiilidel, alustades voodilinadest ja lõpetades kardinate ja vaipadega, on meie kodudes mitte ainult funktsionaalne väärtus vaid ka emotsionaalne. Need on kõik asjad, mis teevad meie elu meie kodudes mugavamaks ja annavad ruumile esteetilise välimuse. Kui läheb tekstiilide valikuks, siis siin saavad Sinu eelistused otsustavaks, need ütlevad Sulle, milline saab olema muster, värvid ja materjalid, mida oma kodus kasutama hakkad. Ideaalse magamistoa ja vannitoa sisustuse loomine pole nii raske. Lihtsalt veendu, et tead, milliseid värve ja tekstuure soovid oma kodus näha ja osta need ära. Hoia see lihtne ja ära liialda toonide ja materjalidega - see on esimene ja kõige olulisem samm Sinu unistuste interjööri loomisel! Et aidata Sul lihtsamini oma valikuid teha, siis oleme siin blogis Sulle välja toonud näiteid, kuidas uuendada vannituba ja magamistuba skandinaavia stiilis.

Kodune vannituba täiuslikuks lõõgastuseks

bath

Vannituba on sama tähtis kui magamistuba. Eriti kui Sulle meeldib veeta piisavalt aega duši all või vannis. Enamikul juhtudel on vannitoa tekstiilid kahes või enamas erinevas värvitoonis, seda selleks, et eristada, milline rätik kuulub millisele pereliikmele. Kui ka Sinu on sama teema, siis otsi toone, mis sobivad hästi kokku, nagu sinine ja roheline, pastelsed, beežid või mustad toonid valgega.
Skandinaavia disainis pole paremat ja populaarsemat tooni aktsendiks kui sinine. See kerkib silmapaistvalt esile nii üleni valgetes kui ka teistes toonides interjöörides. Sinise ja rohelise ühendamine on tõeline looduspõhine valik, mis rõhutab nende värvide tugevust. Ükskõik, kas valid oma vannitoa tekstiilmaterjalide baasvärviks sinise või rohelise, näiteks vannimati, dušikardinad või siis täiendad interjööri hommikumantlite või rätikute värvivalikuga.
Kui otsid vannituppa rahulikumat kombinatsiooni, siis võivad romantilised pastelsed toonid sinna hästi sobida. Meie lemmikuteks on aprikoos ja puudriroosa, kerge mündiroheline või isegi kerge helehall. Teine hea võimalus, kui Sulle meeldivad heledad tekstiilid, on kasutada beeže toone  - ehk kõik, mis algab pehmete ja rahulike toonidega lõpetades sügavamate cappuccino värvides toonidega. Beež on loodusele lähedal ning on tõesti üks kõige neutraalsemaid värve, nii et saad selles värvis sõna otseses mõttes sisustada iga interjööri.
Lõppude lõpuks on Sul ka alati võimalus valida kaasaegne mustvalge värvipalett, ning seda tehes ei saa tõesti miskit valesti minna.  Must ja valge on rahulikud ja lõõgastavad, kui neid kasutatakse õigetes proportsioonides, nii et vali rätikud ja vannimatid, mis sügavamates ja küllastunud toonides ning seejärel täienda neid valgete kreemjate dušikardinatega või hommikumantlitega. Ükskõik mis Su valikuks on, veendu, et see tekitaks Sulle hubase tunde, sest see on kõige olulisem.

Magamistuba – Sinu personaalne püha päik

dark

Käes on aeg, kus on moes jätta kõik tehnoloogiavidinad magamistoast väljapoole ja lasta endal puhata ja magama jääda nii nagu vanadel headel aegadel - uut raamatut lugedes või viimast lemmik ajakirja sirvides. Ruum peaks peegeldama Sinu isikupära ja tooma Sind täiuslikku harmooniasse, nii et ära karda tuua oma tuppa rohkem asju kui lihtsalt hädavajalikku - padjad, tekid, voodipesu komplektid ning kardinad. Hubasus on erinevatele inimestele erineva tähendusega - mõnedele tähendab see tumedaid värve ja lihtsaid mustreid, teistele aga heledaid ja pastelseid valges sisekujunduses.
Kui eelistad sügvamaid toone, siis meeldib Sulle ilmselt oma magamistuppa soetada rahulikku halli, musta või tumesinist värvi tooteid – olgu selleks siis voodilinad, pleedid, pehmed vaibad, voodikatted v. kardinad. Siiski, tumedatele  toonidele on hea lisada eredaid detale ja mustreid, et hoida ruumi interjööri hästi tasakaalus. Mõni pilkupüüdev padi ja voodipesu komplekt geomeetriliste kujunditega on just see asi, mida vajad, luues koduse, kuid väga stiilse atmosfääri.

light

Suurem osa naisterahvastest armastavad roosakaid toone magamistoas. Soe ja hele seguneb suurepäraselt sellises keskkonnas, tekitades peaaegu maagilise tunde. Õrnades tekstuurides voodipesu ning lillelised mustrid, millele on lisatud erkstes toonides dekoratiiv-padjad või öökardinad veidi kontrastsemates tumedates toonides, aitavad Sul magamistuppa tuua veidi isikupära. Eriti meeldivad meile sel aastal dekoratiivpatjade tekstuurid – olemas on nii pehmed ja kohevaid samet-tüüpi patju kui patju, mille armsad väikesed tutid ja hämmastavad trükised – kindlasti leiad valikust selle, mida otsid.
Need, kes austavad klassikalist valget skandinaavia interjööri, pole muud valikut kui puhtad valged toonid või kergelt valgemad toonid. Tegelikult on selline lahendus ideaalne väikeste magamistubade omanikele, sest piimjas valge avardab visuaalselt ka kõige väikseimad ruumid. Loomulikult nõuab selline värvivalik ekstra puhtust, kuid kui Sulle meeldivad mitte üksnes puhtad jooned ja kujundid, vaid ruumi ka puhtus, siis see aspekt ei muuda Sinu ideaalset maitset valges sisekujunduses.