Piknik on populaarne kevadine ja suvine hooajaline tegevus, mida saab korraldada ja nautida nii linnas kui ka maal. Korraldage sõprade piknikukogunemine, kasvõi lühikeseks ajaks, sest need sündmused jäävad alati meelde. Positiivse ja täisväärtusliku pikniku korraldamiseks saate nõuandeid JYSKilt!

TOITUDE TRANSPORTIMINE

Kui oled varunud palju suupisteid või isegi suurema eine, veendu, et saad need toimetada piknikukohta ohutult ja jahedas. Kuivtoidu jaoks sobivad toidukarbid või korvid, mida saab väga lihtsalt ja turvaliselt panna igasse kergesse kotti. Toitu, mida peab säilitama külmikus on parem transportida spetsiaalses külmakotis, kuhu saab panna täiendavaid külmaelemente, et toit säiliks värskena.

HUMLA

BRAGE

MYRA

ABEL

TOITUDE SERVEERIMINE

Paku piknikutoitu kaunitel taldrikutel või kaussides, luues sellega eriti peene õhustiku. Jooke paku aga tavapäraste papptopside asemel kõrrega klaaspurkidest. Kui valmistad jooki suuremas koguses, kasuta spetsiaalset klaasnõud, millest igaüks saab mugavalt endale jooki valada.

MELON

SIMON

LEMONADE

LAPPSPOVE

MUGAVAMAKS ISTUMISEKS

Piknikukohta saabudes on esimeseks mureks istumiskoha leidmine. Kui rohi on veidi kasvanud ja maa ebatasane, kasuta istumiseks reisimatti. Samuti sobivad suurepäraselt spetsiaalsed piknikumatid, mis ei lase niiskust läbi ning on mugavad ja pehmed istumiseks või isegi magamiseks. Kui kavatsed pidada pikemat piknikki, varu kokkupandavaid toole, mida on kerge transportida. Eriti päikeselisel päeval kulub ära päikesevari või rannatelk.

HOLMDALEN

SPURV

IBSTED

HALDEN