Kas otsid lihtsat viisi oma õueala täiustamiseks, et saaksid täisväärtuslikult nautida suve iga ilmaga? Varikatus on just see, mida vajad – see on soodne, mugav ja praktiline viis tagada meeldiv ajaveetmine igal suvepäeval ja -ööl. Sisustades seda kogu vajalikuga puhkamiseks, lood hubase ala endale, perele ja külalistele.

ÄRA JÄTA MIDAGI POOLELI VIHMA PÄRAST

Ka suvehooajal ei pääse kahjuks ilma vihma ja tuuleta. Kusjuures vihm üllatab meid sageli ootamatult – need on hetked, mida soovime veeta õues, kuna oleme kindlad, et päike paistab kogu päeva. Aga kui järsku ilmuvad vihmapilved, jätame kõik pooleli ning jookseme tuppa. Kui sisustad puhkeala kohe varikatuse alla, ei märka sa isegi seda, kui hakkab vihma tibutama ja saad rahulikult jätkata värske õhu nautimist!

FAABORG HOLD-AN

NAUDI SUVEPÄIKEST TURVALISELT

Vaieldamatult soovib suvel igaüks võimalikult sageli ja kauem veeta aega väljas, viies õue sellised igapäevased tegevused nagu lõunasöök, lauamängude mängimine, raamatu lugemine ning isegi arvutiga töötamine. Kuid päevil, mil kuumakraadid ulatuvad kangete jookide etiketil märgitud arvuni, on pikalt istumine otsese päikese käes üsna raske ning ebasoovitav. Sellistel päevadel kulub marjaks ära varikatus (samuti päikesevari), et tagada meeldiv keskkond mistahes tegevusteks.

SANKT HANS OURENSE

VARIKATUS KESKSEKS PEOPAIGAKS

Juba rääkisime, kui kasulik võib varikatus olla turvalise ja mugava õuealana rahulikuks aja veetmiseks tugitoolis või laua taga. Kuid sama kasulik on see aktiivsemaks aja veetmiseks nagu näiteks aiapeoks. Varikatuse alla saab panna nii sööke kui jooke, kaitstes neid palavuse eest. Samuti on varikatus suurepärane koht kaunistuste paigutamiseks pidulikuma meeleolu loomiseks.

JERUP SANKT HANS