Kuigi aasta kõige soojemal ajal ei veeda me oma kodus eriti palju aega, ei tähenda see, et kodu ei vääriks head välimust. Muuda oma kodu suviselt kenaks mõne tõhusa lahendusega ja kutsu suvi oma koju!

MULTIFUNKTSIONAALNE MÖÖBEL

Mõtle praktiliselt ja kasuta oma suvila kaunistamiseks multifunktionaalset mööblit. Näiteks toolipatjade ja muude suvetarvikute hoiukasti saab kasutada ka kohvilauana. Nii lood rohkem ruumi ja tagad ühtlasi kõikide vajalike asjade hoiustamise ühes kohas. Samuti saad tooli, millel istud lõunat süües, kasutada öökapina voodi kõrval. Valides väiksemat kohvilauda välisruumi, võta arvesse selle kujundust, kuna saad seda hiljem kasutada ka siseruumides.

MUGAV MAGAMISASE IGAS RUUMIS

Suvilas ei saa und kunagi liialt olla Vali elutuppa mõnus lahtitõmmatav diivan, et muuta ruum mistahes hetkel magamiskohaks. Kui Sinu suvilas on lisatoad külalistele, varusta need kokkupandavate voodite või isegi naridega. Nii saad kohandada ruumi vastavalt magajate arvule.

PISI- JA NIPSASJAD

Sellised väiksed detailid nagu tulukesed, vaasid, nõud või karbid aitavad luua selle õige hygge tunde. Kodu muutub hubasemaks iga väikese esemega selles. Tunnet täiendavad ka sellised tekstiiltooted nagu pehmed pastelsetes toonides pleedid ning sisustuse värvidega sobivad dekoratiivpadjad. Mugavus ja disain üheskoos. Kui soovid suvilasse veidi loomingulisust, vali põnevaid dekoratiivelemente, mis tekitavad erilise aktsendi näiliselt üksluises ruumis.