Väikesel õuepinnal nagu rõdu või terrass on teatud eelis. Piiratud ruutmeetritel on päris lihtne luua hubast õhkkonda võrdlemisi väikese pingutuse ja vahenditega. Samas võib see ka segadusse ajada, kuna igat valikut tuleb hoolikalt kaaluda. Eriti siis, kui on nii suur kaubavalik nagu JYSKis. Luba meil aidata ja anda mõni soovitus selleks, et sinu rõdu oleks sel suvel sinu lemmikkoht.

NAUDI EINESTAMIST VÄRSKES ÕHUS!

Mõtle hoolikalt, mida sa tahaksid rõdul kõige sagedamini teha. Kui see on koht, kus süüa, vali kõrgem laud ja sinna juurde sobivad toolid. Soovitame valida peenikeste jalgadega laua, mille all on vaba ruumi asjade paigutamiseks. Ruumi aitavad säästa ka kokkupandavad toolid, mida on igal ajal mugav võtta ja ära panna.

SISUSTA RÕDU ÜKSINDA VÕI KOOS SÕPRADEGA PUHKAMISEKS!

Kui soovid muuta rõdu rahuoaasiks, kus istuda ja puhata, vali pehmem mööbel – tugitool või lamamistool. Suuremaks mugavuseks vali ka sobiv toolipadi. Kui võõrustad rõdul sageli külalisi, mõtle kahekohalisele pingile – seda saab kasutada ka lauana.

MUUDA RÕDU VÄIKESEKS AIAKS!

Sinu rõdu võib sobida ka mitmekesise taimekollektsiooniga rohelise oaasi kujundamiseks. Et rõdul oleks mugav olla või istuda, tõsta lillepotid põrandapinnast kõrgemale. Riputa need rõdu servale, lakke või paiguta riiulitele. Vali iga taime jaoks erineva värvi ja kujuga lillepotid. Nii kujundad värvikirevama keskkonna. Lillepottidena saab kasutada ka punutud korve, mida kasutad siseruumides asjade hoiustamiseks.

LISA HUBASUST KAUNISTUSTEGA!

Suvise meeleoluga hubasuse ehk hygge õhkkonna loomiseks ei piisa mugavast mööblist. Seda saavutad pealtnäha väikeste asjade abil – dekoratiivsete esemete ja valgustusega. Erinevate huvitavate mustrite ja värvidega pleedid ja pehmed padjad täidavad nii praktilist kui ka sisustusülesannet. Ka vaip või uued puidust plaadid muudavad rõdu suviseks puhkekohaks, samuti väikesed riiulid, kuhu saab paigutada erinevaid tarvilikke esemeid: nõusid, pleede või isegi maitsetaimi, mida suvehooajal nautida.