Väikesel õuepinnal nagu rõdu või terrass on teatud eelis. Piiratud ruutmeetritel on päris lihtne luua hubast õhkkonda võrdlemisi väikese pingutuse ja vahenditega. Samas võib see ka segadusse ajada, kuna igat valikut tuleb hoolikalt kaaluda. Eriti siis, kui on nii suur kaubavalik nagu JYSKis. Luba meil aidata ja anda mõni soovitus selleks, et sinu rõdu oleks sel suvel sinu lemmikkoht.

NAUDI EINESTAMIST VÄRSKES ÕHUS!

Mõtle hoolikalt, mida sa tahaksid rõdul kõige sagedamini teha. Kui see on koht, kus süüa, vali kõrgem laud ja sinna juurde sobivad toolid. Soovitame valida peenikeste jalgadega laua, mille all on vaba ruumi asjade paigutamiseks. Ruumi aitavad säästa ka kokkupandavad toolid, mida on igal ajal mugav võtta ja ära panna. 

Laud ja toolid EGELUND

Laud HOBRO ja toolid RAVNEBAKKE

Laud RANGSTRUP ja toolid HAJSTRUP

SISUSTA RÕDU ÜKSINDA VÕI KOOS SÕPRADEGA PUHKAMISEKS!

Kui soovid muuta rõdu rahuoaasiks, kus istuda ja puhata, vali pehmem mööbel – tugitool või lamamistool. Suuremaks mugavuseks vali ka sobiv toolipadi. Kui võõrustad rõdul sageli külalisi, mõtle kahekohalisele pingile – seda saab kasutada ka lauana.

Puhkediivan GJERLEV

Puhketoolid ULLEHUSE ir stalas OLDHUSE

Ripptool GJERN

MUUDA RÕDU VÄIKESEKS AIAKS!

Sinu rõdu võib sobida ka mitmekesise taimekollektsiooniga rohelise oaasi kujundamiseks. Et rõdul oleks mugav olla või istuda, tõsta lillepotid põrandapinnast kõrgemale. Riputa need rõdu servale, lakke või paiguta riiulitele. Vali iga taime jaoks erineva värvi ja kujuga lillepotid. Nii kujundad värvikirevama keskkonna. Lillepottidena saab kasutada ka punutud korve, mida kasutad siseruumides asjade hoiustamiseks.

BREMSE lillepott

MYRHAUK lillepott

STORLOM lillepottide komplekt

VALI MITMEOTSTARBELINE MÖÖBEL!

Kui ruum on piiratud, tuleb valida võimalikult vähe mööblit, kuid see peab olema multifunktsionaalne. Sageli ei tule me selle peale, et isegi kõige lihtsamat mööblit saab kasutada erinevaks otstarbeks. Näiteks pink võib olla nii istumiskoht kui ka kohvilaud. Samuti võib lauana kasutada hoiukasti. Või kasuta istumiskohana põrandat, kui põrandal on pehmed toolipadjad.

GULSPURV lamp patareidega

KOLTRAST terrassivaip

FINK nöörvalgusti

RINKIS DAUGIAFUNKCIUS BALDUS!

Kai vietos nedaug, reikia rinktis kuo mažiau baldų, turinčių kuo daugiau funkcijų. Dažnai nė nepagalvojame, kad net paprasčiausią baldą galima panaudoti įvairiai. Pavyzdžiui, suolas gali būti ir sėdėjimo vieta, ir kavos staliukas. Stalo funkciją gali atlikti daiktų laikymo dėžė. O sėdėti galima ant grindų, pasidėjus minkštų kėdžių pagalvėlių! 

KARLBY padjakast

IDRE laud

UGILT pink