Väikesel õuepinnal nagu rõdu või terrass on teatud eelis. Piiratud ruutmeetritel on veel lihtsam luua hubane meeleolu. Kusjuures ilma suure vaeva või vahenditeta. Kuidas õigesti alustada rõdu sisustamist, et sooja hooaega täisväärtuslikult nautida? Otsi vastust sellest nõuannete artiklist. 

EINESTAMINE VÄRSKES ÕHUS

Valides õige mööbli, saad luua maitseka ja funktsionaalse söögiala õues mistahes suurusega rõdul. Vali kokkupandav laud või osaliselt kokkupandava pinnaga laud. See võimaldab einestada rõdul rikkalikult kaetud laua ääres kui ka vabastada vajadusel ruumi muudele tegevustele soojuse ja päikese nautimiseks. Toolid, mida saab kokku panna või virna laduda on praktilisemad kui tavalised tugitoolid. Ning ainus, mida vajad selliste toolide mugavaks muutmiseks nii süües kui puhates, on pehmed toolipadjad. Kui soovid ikkagi jätta rõdul mööbli kindlasse kohta, siis vali võimalikult peenikeste jalgadega laud ja toolid, mille all on ka vaba ruumi muude esemete hoiustamiseks.

Kokkupandav laud EGELUND

Aiamööblikomplekt HOBRO+GUDHJEM

Tool KAMSTRUP

Aiamööblikomplekt HOBRO+NABE

PUHKEALA KÕIGILE

Kui sul on plaan muuta rõdu rahuoaasiks, kus istuda või isegi pikali heita, vali reguleeritava seljatoega tool või väiksem pehme tugitool. Valides kahekohalise tugitooli või diivani, hoolitsed ka teiste pereliikmete või külaliste mugavuse eest. Lisa toolidele ka praktiline lauake, mida on vastavalt vajadusele kerge ringi tõsta. Kui ruum on piiratud, tuleb valida võimalikult vähe mööblit, kuid see peab olema multifunktsionaalne. Näiteks pink võib olla nii istumiskoht kui ka kohvilaud. Kui rõdu suurus seda võimaldab, võid luua eriti mugava puhkeala ja panna sinna ripptooli. 

Ripptool GJERN

Puhkediivan GJERLEV

Aiamööblikomplekt OTTA+DANNEMARE

Padjakast KARLBY

MUUDA RÕDU VÄIKESEKS AIAKS!

Selleks, et tekitada rõdule maksimaalselt suvine õhkkond, loo sinna oma väike aed. Välisruumides kasutamiseks mõeldud lillepotid on saadaval loendamatute disainide, suuruste ja kujudega. Rõdu serva saad panna või riputada selleks mõeldud lillepotid. Taimede rohkust saad suurendada, valides kõrgetel jalgadel lillepotid. See annab võimaluse nende all hoida ka muid asju. Lillepottidena saab kasutada ka punutud korve, mida kasutad siseruumides asjade hoiustamiseks.

Lillepott BALCONY

Lillepott UGLE

Riputatav lillepott STORSKARV

Lillepott FLUGE