Puitmööbli eelis on lisaks selle heale kvaliteedile ka visuaalne nauding, mida selline mööbel kogu interjöörile annab. Naturaalsed puidutoonid elavdavad interjööri ning muudavad selle helgeks ja maitsekaks. VANDSTEDi kollektsiooni peamine puitmaterjal on bambus, millest valmistatud mööblis on tunda nii põhjamaist kui ka lõunamaist hõngu – erinevad eksootilise nüansiga modernses skandinaavialikus stiilis tooted.

MAITSEKAS JA FUNKTSIONAALNE

Kollektsiooni populaarseim toode on vaieldamatult hall pink. Selle iste on kaetud helehalli kangaga, millele annavad aktsenti kangast kinnitavad nööbid. Heledaid toolijalgu ühendab puitrest, mis on ühtlasi ka panipaik jalatsite või muude pisiasjade jaoks. Pinki täiendab suurepäraselt väiksemat tüüpi VANDSTEDi bambusest riidestange. Valgele alusele kinnitatud nagidega puitvarras on praktiline ülerõivaste hoidmise lahendus väikestesse ruumidesse.

ALATI KÄEPÄRAST

Kollektsiooni üks modernsemaid mudeleid on vaieldamatult konsoollaud, mille saab paigutada nii esikusse kui ka elutuppa. Laua valge pind sobib hästi kokku mööbli puitdetailidega, moodustades koos enamikesse interjööridesse sobiva elemendi. See on praktiline ka tänu oma kõrgusele – sellele on mugav asetada esemeid, mis on igapäevaselt kasutusel majja sisenedes või väljudes.

SKANDINAAVLASTE MINIMALISM

VANDSTEDi laudade kollektsiooni on lisandunud ka uus kirjutuslaud – selle maitsekus peitub näilises lihtsuses, kuid ka elegantsuses, mida suudab suurepäraselt saavutada puhas puidu disain. Samuti sisaldab kollektsioon maitsekat öökappi, mille disain sobitub hästi VANDSTEDi ülejäänud laudadega.

HUVITAV JA MAITSEKAS DISAIN 

Bambuse kasutamine mööbli tootmises on võrdlemisi uus trend, mida kasutavad täielikult ära ka VANDSTEDi kollektsiooni loojad. Esemete hoiustamiseks on loodud huvitava ja maitseka disainiga riiul. Suurem seinariiul loodud traditsioonilisemas stiilis – riiulid paiknevad sümmeetriliselt kolmel horisontaalsel ja vertikaalsel tasandil, alates väiksemast ühe riiuliga kuni laiema kolme riiuliga tasandini.