SUVE MAAGIA SINU AIAPEOL

Suve oodatuim püha – suvine pööripäev – on juba siinsamas nurga taga. Kui oled võtnud ette selle korraldamise oma kodus, siis kuluvad sulle kindlasti ära viimase hetke nõuanded tähistamispaiga sisustamiseks. Vaid paari lisaelemendiga saad luua ainulaadse ja suvise meeleolu nii endale kui ka külalistele.

VALGUSTA PEOÖÖD

Siseruumides tekitavad tavaliselt pidulikku meeleolu küünlad, õues aga on need enamasti lambipirnid. Kui läheduses elektripistikut pole, vali patareidega lambiketid või päikeselambid – neid saab laadida päikesevalguses ja kasutada õhtul mitme tunni jooksul. Ja kui sa pole talvisel ajal kõiki küünlaid veel ära põletanud, vii need õue ja pane laterna sisse – meilt leiad moodsad ja hygge stiilile sobivad mudelid.

GULBUG KROKAN GULSPURV

ELAGU LOODUSE ILU

Sel aastaajal tuleks kasutada seda, mida pakub loodus – erinevaid lilli ja muud rohelist. Mine neid korjama lähimalt aasalt või miks mitte metsast, too koju ning alusta koos sõpradega erinevate kimpude seadmist. Vali neile sobivad vaasid või lillepotid, mis sobivad hästi nii siseruumidesse kui ka aeda või terrassile.

KAIE UGGLA INGBERT

KAS KÕIK ON SÖÖNUD JA JOONUD?

Õige pidu ei saa olla ilma korraliku söögita. Ettevalmistatud hõrgutiste serveerimiseks vali ümbritsevaga kokkusobivad nõud. Jookide serveerimiseks sobivad väga hästi spetsiaalsed purgid või sangaga klaaskruusid, et jooki oleks mugav käes hoida. Karastusjooke serveeri kraaniga klaaspurgis, mis loob laual koos väikeste joogiklaasidega läbimõeldud kujunduse. Selleks, et suupisted oleksid kättesaadavad vaid kutsutud külalistele, soeta spetsiaalsed võrgud, millega toitu katta, et kaitsta neid putukate eest.

SIMON LEMONADE LAPPSPOVE