Lõpuks on tõeline kevad kohal. Meid ei ole jõudnud hellitada mitte ainult esimesed erksad päikesekiired, vaid ka kuumalaine. Järgmist kuumalainet oodates kutsume soetama endale eriti mugava ja moodsa suvetooli JYSKi tootevalikust. Saa rohkem teada suvetoolide TOPi kohta 2022. aasta suvel!

LÕUNATAMISEKS VÄRSKES ÕHUS

Alustame ühe nõutuima JYSKi aiatooliga PALERMO. Tool on saadaval heledat ja musta värvi ning see on piisavalt mugav nii laua ääres istumiseks kui ka värskes õhus lõuna söömiseks. See sobib suurepäraselt kokku väikese THY kohvilaua või ümara.  

MUGAV JA MUGAVALT HOIUSTATAV

Kui su aias, terrassil või rõdul pole väga palju ruumi, siis vali toolid, mida on võimalik laduda üksteise peale. Selleks sobib hästi helebeeži või musta värvi JEKSENi mudel. Parima komplekti moodustavad need toolid FAUSINGi aialauaga.

LEBA MUGAVAMALT

Kui otsid tooli, mis meenutab lamamistooli, kuid pole siiski nii mahukas, soovitame valida DANNEMARE mudeli. See ei ole mitte ainult moodne, vaid ka mugav, võimaldades istujal suvepäikest nautida väga mugavas asendis olles.

STIIL ON OLULINE

Me ei karda kasutada sõna stiilne, iseloomustades Skandinaavia disainiga ILDERHUSE mudelit. Punutud mööbel on sel aastal eriti nõutud. Lisaks täiendavad naturaalsed värvid tooli suurepärast välimust. Täienda tooli mugava toolipadjaga ja saad parima kombinatsiooni värskes õhus puhkamiseks.

ENNETUNDMATUD MUGAVUSED

Erilise ja peene maitse austajad peavad sobivaks SADBJERGi mudelit. Selle metalli, plasti ja puidu kooslus on välja töötatud Skandinaavia disaini projekti raames, mille tulemusel on sündinud see moodne ja erakordselt mugav tool. Samuti sobivad need toolid suurepäraselt kokku mahuka FAUSINGi lauaga, moodustades koos moodsa komplekti suuremale terrassile või aeda.