MUGAV ULLEHUSE

ULLEHUSE on juba mitu hooaega vaieldamatu JYSKi lipulaev. Saadaval on nii 6- kui ka 9-kohaline, lisaks on istmealuste hoiukastidega mudelid. Samuti sobitub ULLEHUSE erineva sisustusega, kuna see on saadaval kahes värvitoonis: liivabeež ja must. Aga see pole veel kõik! ULLEHUSE tootesarja ei kuulu ainult suured diivanid, vaid ka uskumatult mugavad ühekohalised tugitoolid, mis on samuti saadaval kahes värvitoonis. Mööbli suurim eelis on selle materjal - polürotang. Materjali kergus muudab sellest valmistatud mööbli teisaldamise lihtsaks, materjali on väga lihtne hooldada ja mis kõige tähtsam – polürotangist mööbel on ilmastikukindel.

ELEGANTNE VONGE

Elegants ja minimalism on märgatavad igas VONGE mööbli detailis. Nii diivanite kui ka toolide pehmete osade, metalljalgade ja käetugede must toon täiendab visuaalselt voolavat disaini. Sellesse sarja kuulub kaks komplekti: 3-kohaline diivan, 2 tugitooli ja madal diivanilaud ning 6-kohaline nurgadiivan ja reguleeritava kõrgusega laud. Samuti kuulub VONGE tootesarja reguleeritava istumisasendiga tugitool ning mugav lamamistool.

PÄIKESELINE DYVIG

Kui otsite tõelist päikese ja suve kehastust, siis leiate selle mööblikomplektist DYVIG. Selle mööbli kõik detailid on heledat värvi. Maitsekas punutis naturaalses pruunis toonis, valgest metallist alumine osa ning uskumatult pehmed diivani- ja toolipadjad – kõik see kokku moodustab moodsa suvehooaja mööblikomplekti, mis sobib erinevatesse keskkondadesse. Komplekti täiendab madal diivanilaud, mille lauaplaat on kiudtsemendist. Komplekti eeliseks on padjad, mis on valmistatud spetsiaalsest kummimembraaniga kangast, mida päike ei pleegita ja vihm ei tee märjaks.

UNIKAALNE BYMARKA

BYMARKA mööblikonstruktsiooni disain on ainulaadne – diivani, toolide ja ka laua põhi ja jalad on valmistatud naturaalsest puidust, kuid uskumatult mugavaid patju ümbritseb peen tugev punutis. Nii nagu päikeseline DYVIG, eristub ka see mööblikomplekt oma vastupidavusega vihmasele ilmale – padjad on valmistatud samast kummimembraaniga kangast, kaitstes neid vihma põhjustatud kahjustuste eest ning võimaldades neil lühikese aja jooksul ära kuivada.

MOODNE OTTERUP

Näiliselt lihtne, kuid uskumatult mugav – selline on OTTERUPi komplekti kahekohaline diivan ning ühekohalised tugitoolid. Diivani ja tooli musti patju täiendavad sügavat pronksivärvi sihvakad terasjalad, käetugede pind on viimistletud puiduga, andes mööblile huvitava nüansi. Komplekti täiendab madal diivanilaud samasuguste pronksjalgadega ja puitu imiteerivatest plaatidest maitsekas lauaplaat. Nagu öeldakse – ilu peitub lihtsuses.