TUTVU TRAPPEDALI KOLLEKTSIOONIGA

TRAPPEDAL on üks meie populaarseimatest mööblikollektsioonidest. Praegu on sellest saadaval 2 erineva suuruse ja kujundusega põrandariiulit, kirjutuslaud ja kohvilaud. See kollektsioon on loodud metallist ja puidust ning sobib neile, kes eelistavad koduinterjööris puhtaid jooni ja lihtsust.

 

TRAPPEDALI 5 TASANDIGA RIIUL

Selle riiuli kõrgus on vaid 109 cm, kuid mahutavus on suur. Viie puidust vaheriiuliga riiul, mida ümbritseb metallraam, sobib suurepäraselt väikesesse töötuppa. Lahtine riiul on 70 cm lai ning selles saab erinevatel tasanditel hoida nii praktilisi kui ka dekoratiivseid asju. Selline paigutus loob ruumi hubase õhkkonna.

 

TRAPPEDALI 7 TASANDIGA RIIUL

See 178 cm kõrgune põrandariiul on kõrgem ning samas kitsam lahendus. Sellise disainiga mudel paremal pool asuva kolme tasandiga sobib rohkem raamaturiiuliks. Vasaku poole tasandid on omakorda kujundatud kitsamatena, seega sobivad need erinevate dekoratiivesemete hoidmiseks.

TRAPPEDALI KIRJUTUSLAUD 

TRAPPEDALI kirjutuslaud on piisavalt väike pisemate ruumide jaoks, kuid selle plaat ja selle all olevad riiulid ja sahtlid võimaldavad hoiustada mitmeid esemeid ja dokumente. Plaadi all olevad riiulid ühelt pool lahtised, teisel pool paiknevad sahtlid. Kitsad metalljalad, mis hoiavad tammevärvi plaati, annavad Su interjöörile suurepärase minimalismihõngu. 

 

TRPPEDALI KOHVILAUD

Elutuppa sobiv lauake mahub suurepäraselt diivani ja teleri vahelisele alale. Riiuli pealispind on kahetasandiline, et ühte neist saaks tõsta ja sees hoida ajakirju või dokumente. Selle osa võib jätta lahtiseks, moodustades kaks pinnatasandit või sulgeda pealmise osaga, et säiliksid puhtad jooned.

---

Tutvu TRAPPEDALI täiskollektsiooniga veebilehel JYSK.ee või mine lähimasse JYSKI kauplusesse nende kohapeal vaatamiseks!