Uued riided – uus kapp 

Riidekapp on tõesti kodu lahutamatuks osaks. Riidekapp peab olema piisavalt suur, et sinna mahuksid paksemad sügisriided, kuid samal ajal ei tohi see võtta liiga palju ruumi, eriti siis, kui elad väikeses korteris. JYSK pakub erineva kujundusega, ja mis peamine – erineva suurusega riidekappe, et vastata mitmetele funktsioonidele ja interjööri disainile.

 

MANDERUP

Robustne tammepuust kapp on modernne ja värvikas interjöörielement, mis annab ruumile värskust ja heledust. Kappide uksed on viimistletud ribi-tüüpi detailidest. Mudel MANDERUP on saadaval kolme suurusega. Alustades väiksemast kahe uksega kapist – selle keskosa on mõeldud riiete riputamiseks, all on omakorda mahukas sahtel ning üleval on riiul muudele asjadele või jalatsitele. Järgmine suurus on kolme uksega ja selles on üheksa väiksemat riiulit, samuti koht riiete riputamiseks. MANDERUPI suurim mudel on kolme uksega kapp, mille keskel on terve kapi kõrguses peegel. Selles on üheksa riiulit ja kaks kohta riiete riputamiseks.

 

ROSKILDE

Üks populaarseimatest JYSKI kapimudelitest on ROSKILDE. See on saadaval erinevates värvides ja suurustes, sobitudes igaühe soovide ja vajadustega. Saadaval on kahe ja kolme uksega mudelid heleda tamme, tumepruuni, beeži ja valge tooniga. Valge mudel on suurepärane aktsent minimalistlikule Skandinaavia disainile, teised puidutoonid toovad tuppa elavust ja loomulikku helgust. ROSKILDE sarjas on lisaks saadaval sama disainiga kummutid, ülakapid ning kirjutuslauad.

 

RANDERS

See mudel on eriti nõutud peeglite tõttu, mis on olemas kõikidel selle mudeli kappidel. RANDERSI mudel on saadaval mitme värvitooniga – hele tamm, tumepruun ja valge. Ka selle mõõdud on mitmekesised, vastates klientide erinevatele vajadustele ning loomulikult soovidele – on võimalik soetada kahe, kolme ja isegi nelja uksega kappe. Kappidel on sahtlid ja riiulid ka suuremate esemete hoiustamiseks, välikujundust ilmestavad kvaliteetsed metallkäepidemed.

NARVIK

Iga magamistoa kappi täiendab suurepäraselt sobiv kummut, kuhu paigutada väiksemad riideesemed. NARVIKU kummutid on sama populaarsed nagu meie kapid, kuna need on saadaval kolmes eri suuruses ja värvitoonis. Võimalik on valida kahe suuruse vahel – horisontaalselt pikem kummut, mis on kitsam, kuid piklikum või vertikaalselt pikem kummut, millel on sügavamad sahtlid. Valida on võimalik heleda tamme, tumepruuni või valge värvuse vahel.