Väärt nõuanded kardinate valimisel

Oma kodule sobivate kardinate leidmine võib olla segadusse ajav protsess. Saadaval on palju erinevaid lahendusi: lamellkardinad, Rooma kardinad, voldikkardinad ja ribakardinad ning loomulikult ka tavalised kangast kardinad. Mida siis ikkagi valida?

PÄEVAKARDINAD

Päevakardinad on iga interjööri ja iga ruumi oluline osa. Need on suurepärased nii elutuppa, söögituppa kui ka magamistuppa ja kööki. Loomulikult, sõltuvalt selle funktsionaalsusest, vajab iga ruum ka täiendavalt dekoratiivseid öökardinaid või isegi pimendavaid kardinaid.

JÄRGMINE KARDINATE

Järgmine kardinate kategooria on dekoratiivsed öökardinad, mis blokeerivad osaliselt valguse ja müra väljastpoolt. Sellised kardinad on parim valik neile, kel kodus ruumid, mis vajavad aeg-ajalt valguse blokeerimist.

PIMENDAVAD KARDINAD

Kas soovid aastaringselt segamatut und? Siis on pimendavad kardinad Sinu magamistuppa vajalikud! See on ideaalne valik Sulle, kui soovid rohkem privaatsust ja hoolitseda energiatõhusa elustiili säilitamise eest, kuna valgust blokeerivad kardinad peatavad ruumi tuleva valguse, siseneva müra ning soojuse ja külma.