Isegi väikesed muudatused võivad avaldada suurt mõju. Võta seda arvesse oma köögisisustuse värskendamisel. Uuendades oma kööki vaid mõne uue asjaga, saad värsket inspiratsiooni toiduvalmistamiseks ja söömiseks. Saa inspiratsiooni kasulike nõuannetega ja veel kasulikumate toodetega, et muuta köögi välimus värskemaks ja meeldivamaks!

KÕIK OMAL KOHAL

Peamised hoiustamiskohad köögis on sahtlid. Nendes on mugav hoiustada väiksemaid söögivalmistamise tarvikuid, söögiriistu, taldrikuid ja kausse. Et ka ülejäänud nõudele ja tarvikutele oleks rohkem ruumi ning igapäevaselt kasutatavad tassid oleksid käepärast, kinnita seinale väike riiul. Pane sellele sagedamini kasutatavad tarvikud ja lisaks saad seda täiendada mõne dekoratsiooni või taimega, mis elavdab ruumi!

ÜHTSES STIILIS TARVIKUD

Sageli ostame kokku erinevates värvides plasttooteid. See omakorda võib muuta köögi üldilme kaootiliseks. Sellest kombest lahtisaamiseks ja köögi ilme värskendamiseks osta puittooteid: salvrätikuhoidja, lõikelaud ja bambuskausid. Tarvikute kõrval näevad ilusad välja punutud korvid, milles hoida vürtse, konserve või muid pisiesemeid.

UUENDUSED KA LAUA KATMISEL

Vaheta harjumuspärased nõud millegi erksama vastu. See loob laual täiesti teistsuguse meeleolu ning võib isegi suurendada einestajate isu. Need võivad olla mustrilised supikausid, eri värvi kohvitassid või uue kujuga suupistevaagnad. Samas saab värsket tunnet tekitada ka vaid uute taldrikualuste abil. Vali meelepärase värvi ja faktuuriga ümmargused või ristkülikukujulised taldrikualused. Uus laudlina on ka sisekujundust värskendav element, mis kaitseb lauda mustuse või kriimustuste eest.

MEELDIVAKS NÕUDEPESUKS

Köögis on lisaks toiduvalmistamisele ja söömisele vaja ka koristada. Selleks on peamised abilised sobivad köögirätikud ja pesemistarvikud. Vaheta vanad rätikud täiesti uue rätikukomplekti vastu. Kui valid toonid, mis sobivad kokku köögis domineerivate värvidega, ei ole vaja muretseda köögiriiulite või sahtlite käepidemete külge riputatud liiga silmatorkavate „kaltsude” pärast. Nõudepesemist saad lihtsustada sobivate käsnade ja lappidega, mis imavad kergesti niiskust ja kuivavad kiiresti.