Iga kodu süda on ruum, kus veedame suure osa ajast koos. Söögituba või -ala on sellise ruumi oluline osa. Kiired hommikusöögid ja hubased õhtusöögid toimetusi täis argipäevadel või ühised pühapäevalõunad ja kokkusaamised sõprade ja sugulastega – söögiala on see koht, kus mööduvad meie elu paljud kõige hinnalisemad hetked. Söögitool, milles on kokku saanud julge värvitoon ja universaalne disain, on üks paremaid viise söögiala täiustamiseks ja värskendamiseks. Söögialale nii hubasust kui esteetilisust lisav söögitool on üks olulisemaid elemente, mis loob teie kodu atmosfääri ja üldise meeleolu.

RÕHUTAGE ISIKUPÄRA

Need värviküllased söögitoolid, mille minimalistlik disain meenutab merekarpi, lisavad teie kodule rahulikku elegantsi ja killukese meeleolukat värvi. Toolide pehme välisilme ja ergonoomiline disain muudavad söögiala õdusaks ajaveetmiskohaks, pilkupüüdev värvivalik aga võimaldab lisada sisekujundusele sobivat isikupära. Pole vahet, kas teid köidab pastelsete toonide tüüne rahu või maalähedaste värvide pehme soojus, need toolid pakuvad loetamatul hulgal võimalusi, et rõhutada oma stiili ja muuta kodune söögiala tõeliselt isikupäraseks.

PASTELSETE TOONIDE VÕLU

Puuderjas roosa, õrn või kreemikas virsikutoon – on palju armsaid omadussõnu, millega saame väljendada küpse roosa südantsoojendavaid toone. Ükskõik millise sõnaga te seda värvi ka ei kirjeldaks, BISTRUPI virsikutoonis söögitool muudab ühegi kahtluseta teie söögiala rõõmuküllasemaks ja pilkupüüdvamaks.

BISTRUP KASTRUP

MAALÄHEDASED TOONID

Kui me räägime värvilistest toolidest, siis mõned inimesed eelistavad heledaid ja erksaid värve, teised aga rahulikumaid ja looduslikumaid toone. Oliivirohelist on alati peetud tumerohelise küpseks ja elegantseks versiooniks. Kui eelistate kujundada kodu peamiselt valgetes, mustades või hallides toonides, siis oliivirohelisega saab lisada ruumile värvi ilma sisekujundusstiili häirimata.

BISTRUP JONSTRUP

HELEDAD JA ERKSAD TOONID

Beežid toonid tunduvad olevat alati moes – ja seda põhjusega. Helebeeže või liivakarva söögitoole võib leida paljudes kodudes, sest need sobivad igasuguse kujundusstiiliga, ei ole liiga silmatorkavad ega jäta muid kujunduselemente varju. Kui otsite oma kodu jaoks täiuslikult sobivaid söögitoole, siis BISTRUPI ja EJSTRUPI beežid ja liivakarva toolid on just see, mida vajate.

EJSTRUP JONSTRUP