VEEDA SUVI TRENDIKATE TOONIDE SEAS

Unusta ühe värvi kui põhivärvi kasutamine – selle asemel kujunda meelepärases värvigammas kodu- või aiasisustus selle suvehooaja aktuaalseimate värvidega! Mitmekesiseid ja maitsekaid värvikombinatsioone aitab sul luua JYSKi sortiment, kust leiad igasse ruumi ja õue sobivad tooted.

KOMBINATSIOON NR 1: MAA JA TAEVAS

Sinise suvetaeva taustal tuleb kaunilt esile liivakollaste või beežide toonide ja hallikasroosa kombinatsioon. Selline värvikombinatsioon loob õrna kontrasti taeva, metsa, vee ja muude loodusvärvidega. Too interjööri beež toon mõne JYSKi punutud mööbli või korviga, millega sobivad hästi roosat tooni dekoratiivsed padjad või pleedid. Samuti saab seda värvikombinatsiooni kasutada ka suvemõnusid nautides – pärast meres või järves ujumist kulub ära kirju SEGERSTA rätik, mida saad kaasas kanda mahukas sangadega ALVARi korvis.

KOMBINATSIOON NR 2: KIRKUS JA PUHTUS

Klassikaline valge ja helesinine moodustavad väga värske värvikombinatsiooni, mis seostub puhtuse ja kirkusega. Selleks otsi vastavaid tooteid nagu näiteks STETINDENi pleed või mugav OSBY hommikumantel, mis kuluvad ära jahedatel suveõhtutel. Valget värvi kasuta aga kohtades, mis ei puutu tolmuga iga päev kokku – näiteks riputa akende ette õhulisest kangast kardinad STORFOSNA, mis on saadaval nii valget, helesinist kui ka roosat värvi. Kusjuures sellised kardinad lasevad ruumi rohkem päikesevalgust ning muudavad seega ruumid visuaalselt suuremaks.

KOMBINATSIOON NR 3: RÕÕMSAMEELSED PASTELLVÄRVID

Pastelsed toonid on viimastel aastatel muutunud aina nõutumaks mööbli ja sisustustoodete kontekstis. Need aitavad tuua ruumi elavust ja värvikust, tekitamata samal ajal erksate värvide kaost. Vali üks peamine toon mõne suurema interjöörielemendi näol ning lisa seejärel muudes pastelltoonides väiksemaid esemeid. Näiteks pakume erinevates pastellvärvides kvaliteetset ELLENi voodipesu – nendest saab igaüks valida endale meelepärase. Vastavalt sellele kohanda ülejäänud magamistoasisustus, valides kontrastvärvi tekstiilid, näiteks pehme TAKSi vaiba. Sellise kontrasti saavutad lihtsalt ka pastelltoonis väikese kaunistusega, näiteks EGMUNDi või ULF vaasi.