JYSKi Kataloog äriklientidele

JYSKi B2B PROGRAMM ÄRIKLIENTIDELE

Vaata meie uut B2B kataloogi praeguse hooaja päevakohaste toodetega erinevate ärivaldkondade jaoks. Kataloogist leiad inspiratsiooni oma ettevõtte olemasolevate ning tulevaste projektide elluviimiseks. Tutvu laia tootevalikuga, vali välja sobivad tooted ning me teeme sinu ettevõttele eriti soodsa pakkumise!


MUGAV OSTMINE VEEBIST JA JYSKi KAUPLUSTEST ÜLE KOGU EESTI
Külasta mõnda JYSKi kauplust Eestis ning tutvu meie erinevate tooterühmade sortimendiga, alustades mööblist ja madratsitest ning lõpetades aiamööblikomplektidega. Küsimuste korral konkreetse toote kohta vastavad meie vastutulelikud ja teadlikud JYSKi konsultandid. JYSKi klienditugi ja meeldiv ostukogemus on meie prioriteet iga kliendi teenindamisel. Lähima JYSKi kaupluse leiad mugavalt siit!  
 
ERILINE JA MITMEKESINE SORTIMENT NING KIIRE TARNE
JYSKi B2B äriklientidele on ette nähtud erisoodustused ja paindlikud tarnetingimused. Äriklientidele pakume erinevate valdkondade ja projektide jaoks sobivaid tooteid: mööblit uue kontori sisustamiseks, tekstiiltooteid majutusasutustele, mööblikomplekte kohvikutele ja restoranidele, samuti sisustustooteid ja praktilisi ärikingitusi.
 
Lehitse ka teisi JYSKi katalooge siin
 
VÕTA KOHE MEIEGA ÜHENDUST JA ME TEEME SINU ETTEVÕTTELE SOODSAIMA PAKKUMISE!
Telefon: +371 2245 0063