Loo oma kodus romantiline valentinipäeva õhkkond! 

Valentinipäev läheneb ja ei ole paremat viisi üllatada oma lähedasi kui - hubane romantiline atmosfäär, ise valmistatud õhtusöök, lemmikfilm, tants küünlavalgel, pikad vestlused ja ühiste mälestuste meenutamine ning miks mitte ka tulevikuplaanide tegemine!

1. Armas skandinaavia stiilis mööbel ja soojad tekstiiltooted

Valentines_blog_textileJust sellisel aastaajal on kõige õigem värv punane. See on armastuse, kiindumuse ja energia värv. Võib kasutada vaid mõningaid punaseid aksente nagu pleediddekoratiivpadjadküünladvoodipesu või käterätikud, et muuta atmosfäär romantiliseks. Lisaks veel valged ja pastelsed toonid ning kõik kokku on annab suurepärase tulemuse.

2. Lummavad interjööri elemendid romantiliseks atmosfääriks

Valentines_blog_accessoriesKüünladshampuseklaasidlaternad – need kõik sobivad ideaalselt kokku. Küünlajalgadesse saab lisada nii klassikalist tooni küünlaid kui ka värvilisi. Kindlasti on ka metallist või puidust laternad hea valik, mis lisavad natuke põhjamaist elegantsi sinu interjööri. 
Motiveerivad ja inspireerivad tsitaadid seintel lisavad positiivset õhkkonda ning samal ajal raamitud pildid erinevates suurustes ja kujunditena, toovad meelde koosveedetud puhkuseid, üritusi, sündmusi. Punutud ja kartong hoiukastid, on suurepärased kohad, kuhu peita üllatused üksteisele. 

Vali enda jaoks parimad ideed kokku ja loo endale parim valentinipäev! Lisaks vaata viimast JYSKart episoodi, mis annab veelgi ideid juurde meeleolu loomiseks. 

Kuidas sa ka ei otsustaks veeta seda erilist päeva, soovime sulle, et kõik aasta järgmised päevad oleks sama palju armastust täis! Tervitustega, JYSK.