Kinkekaardi kohta
Elektrooniline kinkekaart
JYSKi elektroonilist kinkekaarti on võimalik kasutada veebipoes JYSK.EE ostude eest maksmisel! Kinkekaardi miinimumsumma on 10 eurot ja see kehtib 12 kuud alates selle aktiveerimise hetkest. Seda saab kasutada eraldi ostudeks (kuni limiidini jõudmiseni) ning ühendada teiste maksevahenditega. Pärast kinkekaardi limiidi ära kasutamist või kehtivusaja lõppu ei saa seda enam ostmiseks kasutada. Elektroonilist kinkekaarti ei saa vahetada sularahaks ning kaardi koodi kaotamisel või valele e-posti aadressile saatmisel selle väärtust ei hüvitata. Tellimuse vormistamisel tuleb sisestada elektroonilise kinkekaardi kood (mis on saadetud ostja poolt esitatud e-posti aadressile) väljale „Kasuta kinkekaarti“ ja tellimuse eest tasuda.

JYSKi elektrooniline kinkekaart kehtib 1 aasta alates selle väljastamisest. Kinkekaardi väärtust ja kehtivusaega saad kontrollida "Ostukorvi" lehel,  sisestades sinna kaardi numbri.

Kinkekaart
JYSKi kinkekaarti on võimalik kasutada ostude eest tasumisel kõikides JYSKi kauplustes! Kaardi miinimumsumma on 10 eurot. Seda kaarti saab kasutada koos teiste maksevahenditega – pangakaardi või sularahaga. Kinkekaardi rahajääki näidatakse teie kviitungil. Pärast JYSKi kinkekaardi limiidi ära kasutamist või kehtivusaja lõppu ei saa seda enam ostmiseks kasutada. Kaart toimib vaid riigis, kus see väljastati.
- Kaart kehtib 1 aasta alates selle aktiveerimise hetkest.
- Kaarti ei saa vahetada sularaha vastu.
- Kui kaart varastatakse või kaotatakse, siis kaardi väärtust ei tagastata.