JYSKi Kliendikaart

JYSKI kliendikaardi saamine
Tasuta e-kliendikaardi* saamiseks looge konto saidil siit. E-kliendikaart saadetakse teie registreeritud e-posti aadressile.
Plastist kliendikaarti saab osta JYSKi kauplusest ja selle hind on 0,99 eurot. Kliendikaart väljastatakse pärast kaarditaotluse täitmist.
 
*Kaardi saamiseks pole eraldi kauba ostu vaja teha. Kui olete juba veebilehel JYSK.ee registreeritud klient, saate e-kliendikaardi eeliseid hakata kasutama, kui logite enne ostmist sisse oma kontole aadressil JYSK.ee.
 
JYSKi jaoks on alati väga oluline, et meie kliendid saaksid mitte ainult parima pakkumise, vaid ka parima hinna ja kvaliteedi suhte. Seetõttu lõime JYSKi kliendikaardi, mille eelised on kättesaadavad nii JYSK kauplustes kui ka veebipoes JYSK.ee.
REGISTREERI TÄITES ALLOLEV REGISTREERIMISVORM. JYSKI KLIENDIKAART – ERITI HEAD HINNAD JA PAKKUMISED IGA PÄEV!
 
Erihinnad kliendikaardiga sadadele toodetele iga päev
JYSK GOLD madratsit on võimalik tagastada 120 päeva jooksul alates ostu hetkest ja vahetada samaväärse hinnaga kauba vastu
Pikendatud garantii JYSKi madratsit 10, 15 või madratsitele 25 aastat
Pikendatud garantii JYSKi tekkidele 5, 10 või isegi 15 aastat
Kui leiate identse kauba teisest kauplusest madalama hinnaga (30 päeva jooksul alates selle ostuhetkest JYSKist), tagastame toodete hinnavahe elektroonilise kinkekaardi näol
Piiramatu tähtajaga kauba tagastamine olenemata sellest, kust kaup on ostetud (JYSKi kauplusest või JYSK.ee lehelt)
 
Ostmine JYSKI kliendikaardiga
E-kliendikaardiga
- Kliendikaardi kasutamiseks kaupluses salvestage see oma nutiseadmesse ja näidake enne ostu tegemist kassapidajale.
- Kliendikaart on alati saadaval ka teie JYSK.ee kliendikontol. Saidil JYSK.ee kliendikaardi kasutamiseks logige enne ostmist oma konto kasutajanime ja parooliga sisse.

Plastkaardiga
- Kaupluses kliendikaardi kasutamiseks näidake seda enne makse tegemist kassapidajale.
- Kliendikaardi programmi allahindluste saamiseks saidil JYSK.ee kasuta e- kliendikaarti – logige enne ostmist oma kontole või looge uus konto.

JYSKi kliendikaardi kasutamise eeskirjad vaata järgi.