Kuidas erinevaid stiile oma söögitoas kokku miksida?

Juhend erinevate stiilide miksimiseks söögitoas

Igaühel on aeg-ajalt vajadus midagi oma kodus muuta. Me ei räägi siinkohal suurtest muutustest, sest enamik inimesi soovivad välja vahetada vaid mõned esemed oma interjööris ning ainult harva – muuta kogu ruumi välimust. Tegelikult on see suurepärane asi, mida teha, eriti kui saate aru, et väikeste detailide muutuse korral võib juba kogu ruum saada värske välimuse ja luua täiesti erineva atmosfääri. Veelgi enam, pole paremat kohta kui söögituba erinevate stiilide katsetamiseks ning see on just see, millest me sel korral räägime.

Alustuseks ei tohiks muretseda, et kogu söögikoha välimuse hävitad. Tänapäeval on see okei ja isegi popp, kui kokku on sobitatud erinevaid stiile, värve ja loomulikult disaini. Veelgi enam, sa ei pea oma lemmiktoodetega hüvasti jätma, kui Sa tõesti soovid muuta ainult üksikuid detaile, ilma et kulutaksid terve varanduse. Mööbel, tekstiil ja aksessuaarid - sõltumata sellest, mida soovid muuta, on selleks stiil, mis suurepäraselt täiendab olemasolevat interjööri. 

Ühes stiilis mööbel ei ole enam kohustus

 

Aeg, mil kõik toolid söögilaua taga pidid olema identsed, on ammu möödas. Uueks trendiks sisekujunduses on, et erinevad stiilid võivad olla üksteise jaoks suurepärane täiendus, aidates kodu omanikel ja disaineritel välja tulla igale maitsele mõeldud tõeliselt unikaalsete ja inspireerivate lahendustega.
Kui soovid miksida Modern Scandi stiili Modern Romantic, Nordic Contemporary või muu rustikaalse stiiliga, siis pea meeles, et et uus välimus peaks olema nii visuaalselt sobiv kui ka funktsionaalne.
Söögilaud on ilmselt kogu ruumi kõige olulisem element. See pole enam lihtsalt perede kogunemiskoht õhtusöökideks. Vastupidi, inimesed kasutavad söögilauda igapäevatoimingutel, nagu näiteks kooli kodutööde tegemiseks, seetõttu tuleks seda hoolikalt valida, et see vastaks iga Sinu pereliikme vajadusele.
Söögitoolid on parim valik kui soovid minimalistlikku muutust tuppa. Mõned trikid on siiski, mida tasub meeles pidada kui soovid erinevaid stiile kokku sobitada:
     • Puidust, ilma polsterduseta toolid nagu ROYAL OAK, KJOTTA, või HAKKAS tekitavad klassikalise ja traditsioonilise atmosfääri;
     • Valged söögitoolid lisavad ruumile valgust ja erksust. Head näited on HAGBY ja KLARUP kollektsioonid.

Võid miksida neidsamu erinevaid stiile ning valida sobiva kuju ja värviga toolid. Siiski, kui Sa ei soovi midagi oma söögilauas just muuta, vali uus puhvet või vitriinid, ka need aitavad lihtsalt interjööri uuendada.

Väikesed muutused, täiesti erinev välimus

Juhul kui soovid katsetada väikeste detailidega soovitame Sul parema ülevaate saamiseks kõigepealt veenduda, kas valitud stiil sobib kokku söögitoa interjööriga. Esialgu proovi asendada mõned tekstiilid ja köögitarvikud.
Kui tekstiilid on need, mis muutuvad, soovitavad meie disainerid valida ühtse või vähemalt täiendava värvipaleti. Võid valida toonid vastavalt oma maitsele või tee väike uuring selle kohta, millised värvid on parim valik söögitoa jaoks.
Uue või, kes teab, võib-olla isegi Sinu esimese vaiba soetamine söögituppa muudab atmosfääri toas soojaks ja tervitatavaks. Kombineerides materjalide valikut koos tooli- või dekoratiivpatjadega laseb see Sul jõuda tipptasemel hygge-ni.
Ning kuidas on lood aksessuaaridega? Seal on nii palju võimalusi, mida saab teha valgustuse, fotoraamide, fotopiltide ja palju muuga. Näiteks kasuta mitmesuguseid rippuvaid lampeedisoni koos stiilsete Edisoni pirnidega ning aseta need erinevatele kõrgustele, see loob originaalse ning väga kaasaegse ja šiki välimuse. Hämmastavat tulemust on võimalik saavutada kaunistades söögilauda purkide, küünlajalgade või isegi kunstlilledega.

---

Sobivaid stiile on lõputult! Kuid siiski, mõtle kaks korda ja vali hoolikalt, et veenduda, kas tekstiilid ja tarvikud, mida valid ikka sobivad Sinu kodu vajadustega.