Suvi on täies hoos! Ilusad, päikselised päevad on kutsuvad ja ootavad, et läheksime aega veetma loodusesse. Aktiivse elustiili harrastajad seavad esikohale selle, et kindlasti jõuaks mõnele põnevale matkale või siis suvefestivalile koos oma sõpradega. Loodusesõbrad eelistavad puhata looduses, seades üles võrkkiige järve kaldal ja kuulates linnulaulu ja looduse vaikust. Kui soovid oma puhkuse teha täiuslikuks, siis on oluline, et kõik välitegevuseks vajalik on Sul olemas, seega selles blogis vaatame otsa sellele, mis on need asjad, mida kindlasti vajad kui veedad puhkuse looduses!

KATUS PEA KOHAL: TELGID

Kui viibid looduses mitu päeva, siis ära unusta telki! Isegi kui ilm on soe, siis aeg-ajalt on ikkagi vihma ja äikest. Heat telk kaitseb Sind hästi vihma ja tuule eest ning nii saad peitu pugeda ka sääskede, parmude ja muude putukate eest. Kui soovid tunda, et end kuningana, siis osta lisaks täispuhutav õhkmadrats! On oluline meeles pidada, et madratsi suurus peab hästi sobima telgi suurusega ning kaasa tuleb kindlasti võtta ka pump! Kui siiski õhmadrats on suurem kui Sinu telk, siis mugava olemise teeb ka matkamatt, mille peale saad mõnusalt laotada magamiskoti, saad hea une ja lisaks ei pea end vaevama pumpamisega. Kui oled telkimas ranna lähistel ja soovid end kaitsta tugevate päikesekiirte eest, siis parim valik on päikesevari – see on kompaktne ja lihtne üles seada.

BOAN telk NAPF täispuhutav matkamatt VELOUR MID-RISE õhkmadrats

TOIDU JA MEELELAHUTUSE JAOKS: PIKNIKU TARVIKUD

Kui jääd loodusesse pikemaks ajaks, näiteks vabaõhu festivali ajaks, siis ei piisa Sulle ainult telgist ja magamiskotist, vajalikud on ka plastikust nõud. Suvejookide jaoks on hea kasutada jahutuskotti, kui aga selle jaoks ruumi pole, siis sobivad hästi ka kaasaskantavad külmutuslemendid. Joogid näevad kindlasti kenad välja stiilses kõrrega tassis. Need "vintage" klaasid tekitavad mõnusat suvetunnet ning lisaks on otstarbekad ka lastele, kes ikka aeg-ajalt jooke maha ajavad. Et kokkamine vabas õhus oleks lihtsam võta kaasa ka lõikelaud, grillipulgad, köögirätikud ja prügikast!

CASUS ühekordne grill SVALA termokott SUMMER toidukate

LAI VALIK MUGAVAKS OLEMISEKS: TOOLID

Õige telkimine pole miskit ilma lõkketa! Et istumine lõkke ümber oleks mugavam, siis tasub soetada puhketool. Puhketool on igati kasulik ka neile, kellele meeldib kalal käia! Suure kalasaagi ootamine läheb igal juhul lihtsamini istudes kui seistes. Kui oled telkimas ranna lähistel ja soovid end kaitsta tugevate päikesekiirte eest, siis parim valik on päikesevari – see on kompaktne ja lihtne üles seada.

SYLTEN päevitustool STRUER päikesevari SPURV piknikumatt