Telgis nagu kodus ehk kuidas muuta ööbimist telgis mugavamaks

Vabade päevade lähenedes lähevad paljud meist loodusesse puhkama, mis tähendab, et öö tuleb võib-olla veeta telgis. Paljudele seostub ööbimine telgis tõelise katsumuse ja hambad ristis kannatamisega, kuid alati ei pea telgis magamine olema ebamugav või hirmus. Siin on mõned ideed, kuidasmuuta  telgis magamist hubaseks.

Vaip magamiseks
Ei ole saladus, et mugav magamine on võimalik siis, kui katad telgi põranda vaibaga. Selleks kasutatakse võimlemismatti või spetsiaalset telkimiseks mõeldud vaipa.

Mugav padi ja magamiskott
Samuti on mugav magamine pehme padja ja magamiskotiga, mis loob samasuguse tunde, nagu kodus oma voodis magades.

Võrkkiik

Peab ütlema, et võrkkiik on tõeline glämpingu atribuut - nimelt lisab selline ese telgi kõrval väikesele telklinnakule glamuuri.

Aiavalgustid ja -tõrvikud
Ära unusta väikest valgustust - eeldatavasti on ööbimiskohas pilkane pimedus, mistõttu valmista juba aegsasti ette mõni valgusti, millega laagrikohta valgustada. Selleks eesmärgiks kasutatakse aiavalgusteid ja -tõrvikuid, millele ei ole vaja elektripistikut, kusjuures selline valgustus muudab telgis ööbimise romantilisemaks.

Ära unusta aiapaviljoni
Võta kaasa aiapaviljon, mille saad pakkida telgikoti suuruseks ja panna püsti telkimiskohas. Ära unusta lisada paviljonile mõnusat meeleolu ja kaunista seda valguskettidega.

Kokkupandav laud ja toolid

Loomulikult ei saa jaaniööl ja looduses puhates hakkama ilma kokkupandava laua ja toolideta. Valmista romantiline eine ja veeda aega koos oma kallitega.