E-poe hinnasiltide selgitused
STANDARDHIND
Toodet, millel on märgitud ainult üks hind, müüakse standardhinnaga. Nende hinnasiltidega toodetele kehtivad tooterühmade allahindlused, kui veebisaidil on postitatud eraldi teade selle kohta.
49,99 €

ALATI MADAL HIND
Tähistus ALATI MADAL HIND on kaupadele, mille hind on madalaim hind JYSKi veebipoe kindlas tootekategoorias. Nende hinnasiltidega toodetele ei kohaldata ühtegi täiendavat allahindlust, välja arvatud juhul, kui sellest on eraldi ja selgesõnaliselt teatatud.
19,99 €

HIND KLIENDIKAARDIGA
Tähistust HIND KLIENDIKAARDIGA kasutatakse erinevate tooterühmade toodetel. Tähistusega HIND KLIENDIKAARDIGA hinda rakendatakse ainult kliendikaardi omanikele, kui nad teevad ostu oma registreeritud JYSK.ee profiililt. Kui ostu ei tehta autoriseeritud profiililt, kohaldatakse toote all näidatud STANDARDHINDA. Nende hinnasiltidega toodetele ei kohaldata ühtegi täiendavat allahindlust, välja arvatud juhul, kui sellest on eraldi ja selgesõnaliselt teatatud.
25,99 €
20,99 €

KAMPAANIAHIND
KAMPAANIATOOTE allahindlus on piiratud kampaania kestuse ajaga. Hinnasildile on märgitud vana hind, uus hind, allahindlusprotsent ja allahindluse kehtivuse periood. Nende hinnasiltidega toodetele ei kohaldata ühtegi täiendavat allahindlust, välja arvatud juhul, kui sellest on eraldi ja selgesõnaliselt teatatud.
  SOODUSPAKKUMINE 
79,99 € 99,99
 4 d. 07:09:18

VÄLJAMÜÜGIHIND
Tähistust VÄLJAMÜÜK kasutatakse kaubavarude lõpumüügi korral. Kauba VÄLJAMÜÜGI allahindlus kehtib seni, kuni kaupa laos jätkub. Toote all on märgitud vana hind, uus hind, allahindlusprotsent ja selle kehtivuse periood, kuni kaupa laos jätkub. Nende hinnasiltidega toodetele ei kohaldata ühtegi täiendavat allahindlust, välja arvatud juhul, kui sellest on eraldi ja selgesõnaliselt teatatud.
  VÄLJAMÜÜK  
49,99 € 89,99

HULGIHIND
Tootele, millel on standardhinna alla märgitud teine hind märkusega „ostes 2 tk ja rohkem“, kehtib hulgihind kahe või enama ühesuguse toote ostmisel. Nende hinnasiltidega toodetele kehtivad tooterühma allahindlused standardhinnast, kui veebipoes on välja pandud eraldi teade selle kohta.
5,99 €
2,99 €/ gab   rohkem kul 2+ 

KUPONG
KUPONGIGA saab allahindlust eri toodetele või tooterühmadele, kasutades KUPONGIL märgitud allahindluskoodi. KUPONGI kood tuleb sisestada vastavasse lahtrisse enne maksmist. KUPONGI tingimused – kohaldatud allahindluse suurus ja tootekategooriad – võivad olenevalt kampaaniast erineda. Sooduskood kehtib toodetele, millel on JYSK.ee lehel vastav kampaaniamärge
LISAALLAHINDLUS -10% KOODIGA  SLEEP