STANDARDHIND

Toodet, millel on märgitud ainult üks hind, müüakse standardhinnaga. Nende hinnasiltidega toodetele kehtivad tooterühmade allahindlused, kui veebisaidil on postitatud eraldi teade selle kohta.

SUPERHIND

Tähistus SUPERHIND on kaupadele, mille hind on madalaim hind JYSKi veebipoe kindlas tootekategoorias. Nende hinnasiltidega toodetele ei kohaldata ühtegi täiendavat allahindlust, välja arvatud juhul, kui sellest on eraldi ja selgesõnaliselt teatatud.

HIND KLIENDIKAARDIGA

Tähistust HIND KLIENDIKAARDIGA kasutatakse erinevate tooterühmade toodetel. Tähistusega HIND KLIENDIKAARDIGA hinda rakendatakse ainult kliendikaardi omanikele, kui nad teevad ostu oma registreeritud JYSK.ee profiililt. Kui ostu ei tehta autoriseeritud profiililt, kohaldatakse toote all näidatud STANDARDHINDA. Nende hinnasiltidega toodetele ei kohaldata ühtegi täiendavat allahindlust, välja arvatud juhul, kui sellest on eraldi ja selgesõnaliselt teatatud.

VÄLJAMÜÜGIHIND

Tähistust VÄLJAMÜÜK kasutatakse kaubavarude lõpumüügi korral. Kauba VÄLJAMÜÜGI allahindlus kehtib seni, kuni kaupa laos jätkub. Toote all on märgitud vana hind, uus hind, allahindlusprotsent ja selle kehtivuse periood, kuni kaupa laos jätkub. Nende hinnasiltidega toodetele ei kohaldata ühtegi täiendavat allahindlust, välja arvatud juhul, kui sellest on eraldi ja selgesõnaliselt teatatud.

HULGIHIND

Tootele, millel on standardhinna alla märgitud teine hind märkusega „ostes 2 tk ja rohkem“, kehtib hulgihind kahe või enama ühesuguse toote ostmisel. Nende hinnasiltidega toodetele kehtivad tooterühma allahindlused standardhinnast, kui veebipoes on välja pandud eraldi teade selle kohta.

SOODUSPAKKUMINE

Tähistust SOODUSPAKKUMINE kasutatakse konkreetsete kampaaniate raames. Tähistusega SOODUSPAKKUMINE allahindlus on ajaliselt piiratud, mis langeb kokku kampaania kestusega. Toote all on märgitud vana hind, uus hind, allahindlusprotsent ja selle kehtivuse periood, kuni kaupa laos jätkub. See tähistus kehtib toodetele, mille puhul kehtib teatud aja jooksul SOODUSPAKKUMINE. Nende hinnasiltidega toodetele ei kohaldata ühtegi täiendavat allahindlust, välja arvatud juhul, kui sellest on eraldi ja selgesõnaliselt teatatud.

ERIPAKKUMINE

Tähistust ERIPAKKUMINE kasutatakse konkreetsete kampaaniate raames. ERIPAKKUMISE toodete allahindlus on ajaliselt piiratud, mis langeb kokku kampaania kestusega. Toote all on märgitud vana hind, uus hind, allahindlusprotsent ja selle kehtivuse periood, kuni kaupa laos jätkub. See tähistus kehtib toodetele, mille puhul kehtib teatud aja jooksul ERIPAKKUMINE. Nende hinnasiltidega toodetele ei kohaldata ühtegi täiendavat allahindlust, välja arvatud juhul, kui sellest on eraldi ja selgesõnaliselt teatatud.

KUPONG

KUPONGIGA saab allahindlust eri toodetele või tooterühmadele, kasutades KUPONGIL märgitud allahindluskoodi. KUPONGI kood tuleb sisestada vastavasse lahtrisse enne maksmist. KUPONGI tingimused – kohaldatud allahindluse suurus ja tootekategooriad – võivad olenevalt kampaaniast erineda.